Naujienos

20160914_antrininke_prezidentes (Mobile)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė turi antrininkę – kaunietė Auksė Radvilavičė savo mimika, judesiais ir, žinoma, išvaizda, aplinkinių teigimu, nepaprastai panaši į mūsų šalies Prezidentę.

 

Eilinę darbo dieną Auksę sumaišyti su Prezidente būtų sunku – moters plaukai šviesūs, rūbai taip pat visai kitokie, rankas ir kaklą puošia tatuiruotės. Tačiau KK2 žurnalistai nutarė atlikti eksperimentą ir Auksę nudažyti, uždėti peruką, perrengti ir išbandyti Lietuvos politikų budrumą.

 

Auksė ir KK2 žurnalistai keliauja į Seimą, kur mūsų šalies vadovės antrininkė turėjo pabendrauti su Seimo nariais.

 

Pirmasis koridoriuje pasirodė Remigijus Žemaitaitis, tačiau Seimo narys nepasidavė provokacijai, sako, kad prie Prezidentės turi būti ir apsauginiai: „Turėtumėt imituoti 6 apsauginius, pasisamdyti kokį Petrą Čimbarą, kad jis būtų kaip apsaugos darbuotojas“.

 

Kitas sutiktas politikas, konservatorius Kęstutis Masiulis yra sužavėtas ir mūsų Prezidente, ir Aukse bei sukaupęs visą drąsą paprašė pagalbos rinkimuose: „Tai aš jau norėčiau, jeigu Prezidentė galėtų paagituoti, tai man būtų nemažas šansas prieš Skvernelį“.

 

Visi Seime sutikti politikai pripažino, kad Auksės ir Prezidentės panašumas – stulbinamas. Tik anot politikų, kaunietė per daug šypsosi.

 

„Ponia Auksė daug švelnesnės ir daug minkštesnės natūros žmogus negu mūsų Prezidentė“, – KK2 žurnalistams sakė Seimo narys Andrius Mazuronis.

 

Auksė sako, kad jos gyvenimas į Prezidentės nei kiek nepanašus. Auksė – mama ir žmona, dirbanti per du darbus – dienos metu pardavinėja bandeles, o vakarais lakuoja nagus.

 

Tiesa, Auksė pripažįsta, kad vieną ir labai svarbų panašumą į Prezidentę ji turi. Moteris yra kojukušin karate oranžinio diržo meistrė.

 

Visą reportažą apie Prezidentės antrininkę žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt