Naujienos

20161115_kevisas (Mobile)

Į viešumą kyla dar viena skandalinga istorija apie Lietuvos operos ir baleto teatro vadovą Gintautą Kėvišą. Pasirodo, kad jo sūnaus vadovauja bendrovei, kuri į Lietuvą veža garsius atlikėjus, ir ne bet kur, bet į Lietuvos operos ir baleto teatrą, o už tai jo tėvo vadovaujama įstaiga moka dešimtis tūkstančių eurų.

 

Liberalas Vitalijus Gailius laidoje KK2 pasakos, kad žymių atlikėjų vizitus į Lietuvą organizuoja įmonė „Riverside Music Limited“, o šios įmonės vadovas – Gintauto Kėvišo sūnus Martynas.

 

„Tikrai nusibodo mums visiems nuolatos girdėti, kad viešieji pirkimai yra tokie nešvarūs ir kad yra švaistomi didžiuliai mūsų visų pinigai. Neseniai buvo auksinių šaukštų istorija, dabar vėl kitokios formos, vieną kartą reikia užbaigti“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės liberalas Vitalijus Gailius.

 

Žurnalistai išsiaiškino, kad už tarpininkavimą ir atlikėjų atvežimą į Lietuvą, G. Kėvišo sūnaus bendrovė gaudavo apie 20 tūkstančių eurų.

 

„Kiekvienam akivaizdu, kad čia yra viešųjų ir privačių interesų painiojimas. Ponas Kėvišas turėtų dirbti generaliniu direktoriumi, arba užsiimti privačia tarpininkavimo veikla, o dabar veikla nesuderinama, nes ten dirba jo giminaičiai“, – laidoje KK2 kalbės Seimo narys Naglis Puteikis.

 

Bendrauti su KK2 žurnalistais Gintautas Kėvišas atsisakė.

 

Visą istoriją apie Gintauto Kėvišo sūnaus bendrovę žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt