Naujienos

20160921_kk2 (Mobile)

Badas į akis žvelgia ir žymiajam Vilniaus herojui Renatui Kačinskui – Betmanui. Vyras KK2 žurnalistams pasakos, kad gaunamų 240 eurų per mėnesį jam neužtenka ir turi valgyti pigiausius ir paprasčiausius produktus.

 

Renatas pasakos, kad 100 eurų kiekvieną mėnesį vyras išleidžia komunaliniams mokesčiams. Tad maistui, vaistams ir nenumatytoms išlaidoms lieka vos 140 eurų.

 

„Gėda man ir sakyti. Žiūriu kur akcijos vyksta. Perku faršą, dešros, dešrelių tik su akcija. Aukščiausios rūšies nenusipirksi dešrelių, kiek aš ten žiūrėjau, tai 2,40 euro kainuoja, nelabai galiu“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Vilniaus „betmanas“.

 

„Buvau nuvažiavęs pas ūkininką, ten jam padėjau, tai davė man lašinių kaimiškų, pomidorų, obuolių“, – apie gyvenimą pasakos vilnietis.

 

Renaldas sakys, kad išvydęs, kiek Krašto apsaugos ministerija moka už šakutes ir sietelius, jam net pasidarė baisu. Viena šakutė brangesnė už Renaldo mėnesio maisto biudžetą.

 

Todėl vyras nusprendė taip pat pasipelnyti – susirinko visas šakutes ir nuėjęs į Seimą jas bandė parduoti Tautos išrinktiesiems.

 

Tačiau Seime Renaldas užuojautos nesulaukė, Seimo nariai nesutiko iš vyro pirkti šakučių bei vyras gavo velnių nuo Seimo narės Vidos Marijos Čigrijienės, nors Renaldas tik norėjo sužinoti, koks mėnesinis parlamentarų atlyginimas.

 

„Atlyginimas yra viešai deklaruotas ir prašom pasidomėti. Nemandagu klausti, kiek Seimo narys ar kas kitas gauna. Pavyzdžiui jeigu užsieniečiui užduotumėte tokį klausimą, tai skaitytųsi, kad Jūs esate nepadorus“, – kalbėjo M. Čigrijienė.

 

Lankydamasis Seime Renaldas nepraleido progos užsukti ir į Seimo valgyklą. Čia „betmanas“ išleido 5 eurus ir 45 centus. Kaip sako pats Renaldas, tokį maistą jis valgo pirmą kartą šiais metais, nors pirko tik karbonadą, rūgštynių sriubą ir obuolių kompotą.

 

Visą istoriją apie Renaldo apsilankymą Seime žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt