Naujienos

20170220_vilma_martisiute (Mobile)

Lietuvą sukrėtė dar viena baisi nelaimė – šaltakraujiškai nužudyta dainininkė Vilma Martišiūtė. Moters žmogžudystės byloje gausu neatsakytų klausimų, o dainininkės draugai dar vis negali atsigauti po patirto šoko.

 

„Aš netekau draugės, žmogaus, kuris buvo man kaip sesė“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 sakys Irena Starošaitė.

 

Dainininkė dingo prieš kelias savaites, kuomet autobusu išvyko į pokalbį dėl koncerto.

 

„Mes dar su ja apkalbėjome, kad kai aš būsiu antradienį Klaipėdoje, tai mes būtinai su ja išgersime kavos, tai negalėjau nieko blogo pagalvoti“, – kalbės I. Starošaitė.

 

Artimieji Vilmos pasigedo tą pačią dieną, vėliau kreipėsi į policiją, kuri paskelbė moters paiešką.

 

„Antradienį ryte gavau žinutę iš pusseserės, kad gal tu žinai, su kuo ji išvažiavo tartis dėl dainavimo. Aš nežinojau apie jos dingimą, man pasakė, kad ji jau nuo šeštadienio dingusi, aš jai paskambinau ir jos telefonas neatsakė“, – prisimins I. Starošaitė.

 

Išsipildė baisiausias scenarijus – Vilma buvo rasti negyva Tauragėje, privataus namo kieme. Įtariama, kad moteris buvo išprievartauta, po to peršauta ir palikta mirti.

 

Dainininkas Stepas Januška liko sukrėstas sužinojęs tokias nužudymo aplinkybes. Vilma buvo ilgametė jo grupės „Studija“ atlikėja.

 

„Toks įspūdis, kad tik filmuose būna tokios situacijos, bet ir gyvenime būna tokių žmonių, kurie padaro tokius nusikaltimus. Psichas ir tiek“, – kalbės S. Januška.

 

Įtariamojo paieškos pradėtos nedelsiant.  Imta ieškoti žmogaus, kurio namo kieme  rastas atlikėjos lavonas. Paaiškėjo, kad tai – Rolandas Ambroza. Policija įtariamąjį susekė Tauragės mieste ir apsupo bei Reikalavo pasiduoti, Tačiau Rolandas Ambroza nepakluso ir nusižudė.

 

„Iš jo poelgio aišku, kad jis psichopatas ir aš jo šalia nei karto nemačiau“, – laidoje kalbės I. Starošaitė.

 

Visą reportažą apie Vilmos Martišiūtės nužudymą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt