Naujienos

20161107_ukraina_ministras (Mobile)

Pirmą kartą Ukrainos politikai privalėjo deklaruoti savo turtą. Paaiškėjo, kad daugelis jų – milijonieriai, nors Ukrainos deputato alga – vos 481 euras per mėnesį. Deputatai Igoris Mosačiukas, Olegas Liaško, Artiomas Sytnikas ir Sergėjus Lešenko deklaravo milijonus dolerių ir eurų grynais.

 

Buvęs Gruzijos Prezidentas bei dabartinis Ukrainos Odesos srities gubernatorius Michailas Saakašvilis sako, kad tokia situacija – nepateisinama.

 

„Jei  politikai turtėja –  šalis stovi vietoje. Ką mes matome dabar? Kad jiems visiems reikia duoti į  veidą. Kodėl Ukraina dasigyveno iki to, kad esame pati skurdžiausia šalis Europoje“, – laidoje KK2 sakys M. Saakašvilis

 

Ukrainos vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas deklaravo turįs 13 įmonių, 2 butus Charkove, du sklypus, virš 6 milijonų grivinų, puse milijono dolerių, 150 tūkstančių eurų, daug brangių paveikslų, laikrodžius Rolex Daytona, Vacherona ir Jaeger, kurie kainuoja virš  100 000 eurų. Tačiau politikas ginasi, kad deklaracija per didelė, jis  – suklydo.

 

„Aš pasiprašysiu trims ar keturioms dienoms atostogų ir važiuosiu namo į Charkovą. Iš baujo apžiūrėsiu visas savo knygeles, monetas, paveikslus. Pasakysiu, kad mano žmona prisimintų visus savo žiedus ir po to patiklsinsiu savo deklaraciją, nematau tamejokių problemų“, – apie savo turtą kalbės Ukrainos vidaus reikalų ministras.

 

Visą reportažą apie Ukrainos politikų turtus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt