Naujienos

20161026_lentvario2 (Mobile)

Kauno milijonierius Ugnius Kiguolis televizijos laidoje pasakos, kad po baisios avarijos, kuomet iš jo prabangaus Ferrari automobilio liko tik metalo laužas, suprato, kad gyvenimas yra labai trumpas ir nusprendė, kad turi daugiau dėmesio skirti padėdamas valstybei ir bendruomenei.

 

„Tai tiesiog gal su amžiumi ateina toks periodas, kada norisi kažką ir gero padaryti Lietuvai, gal bendruomenei, kažkiek tai prisidėti prie mūsų valstybės ir tiek. Valstybė esame visi mes, ją reikia statyti patiems, vat ir statosi turbūt nuo pilių, nuo dvarų, nuo dar kažko. Mes labai daug turime apleistų visokių dalykų, kažkodėl pačiai mūsų valdžiai tai neįdomu. Tai kažkas turi tai daryti“, – sakė U. Kiguolis.

 

U.Kiguolis nusprendė investuoti pinigus į Lietuvos paveldą ir nusipirko Laimučiui Pinkevičiui priklausiusį Lentvario dvarą.

 

„Tai yra vienas į dešimtuką patenkančių mūsų Lietuvos grožybių. Matėsi, kaip jis griūna su laiku, kaip baigia išardyti po plytą vietiniai gyventojai. Pamačius aukcione ir apsiskaičiavus savo galimybes pamačiau, kad galbūt šį tą galiu padaryti“, – laidoje pasakos U. Kiguolis.

 

Kauno milijonierius pripažįsta, kad už rūmus sumokėjo beveik vieną milijoną eurų, bet pats sako, kad tai tik pradžia.

 

„O šiaip kaip skaičiavau, aš manau, kad tilpsiu į kokius 2 – 2,5 mln. eurų, bet dabar žiūrint kokie ten yra plotai, tai manau, kad kiek daugiau reikės“, – sakė U. Kiguolis.

 

Verslininkas sako, kad įsigytame dvare pats gyventi neketina, galvoja apie prabangių apartamentų įrengimą.

 

„Aš šiaip ne vieną ir ne dvi vietas turiu, kur gyventi Lietuvoje, tai man nėra pirminis interesas, bet irgi viena iš tokių idėjų sukosi galvoje, kad galbūt padaryti labai jau aukšto lygio apartamentus ar kažką iš dalies dvaro, kuriame turbūt kiekvienas norintis galėtų pasijausti dvarininku kelioms savaitėms“, – sakys U. Kiguolis.

 

Visą reportažą žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt