Naujienos

20161219_agne_kk2 (Mobile)

29 – erių metų Agnė pretenduoja tapti geidžiamiausia metų moterimi Lietuvoje. Agnė Stumbrė vyrus traukia kaip magnetas dar nuo mokyklos laikų. Vaikinų turėjo dešimtimis, o dėl jos berniukai pliekėsi ir sekiojo būriais.

 

Pirmojo vaikučio Agnė susilaukė dar būdama nepilnamete. Mergina pastojo būdama šešiolikos: „Pradėjau jaustis nebe taip, galvojau, ką dabar? Pasidariau testą ir parašiau mama žinutę, kad laukiuosi“.

 

„Iš antrosios pusės sulaukiau atsakymo, kad yra tavo problemos ir tu turi daryti, ką nori“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 prisimins A. Stumbrė.

 

Vaikinas dingo. Tačiau apie abortą Agnė net negalvojo, mergina suprato, kad būdama dešimtoje klasėje taps mama. Augindama dukrytę jaunoji mama tęsė mokslus vakarinėje mokykloje. Agnė tuo metu galvojo, kad visi vyrai kiaulės ir nori ją nusitempti į lovą ir nieko daugiau.

 

„Pas mus šiuolaikiniai vyrai lietuviai pridaro vaikų ir daugiau nebereikia“, – sakys A. Stumbrė.

 

Būdama 21 – erių metų Agnė vėl susirado vaikiną, vėl įsimylėjo, tačiau istorija pasikartojo – mergina tapo nėščia, o vyras ją paliko: „Tiesiog taip gavosi – vėl nėštumas, o likus dviem savaitėms iki vestuvių mes išsiskyrėm“.

 

Lietuvoje Agnei gyventi buvo sunku, todėl moteris nusprendė emigruoti su abejais savo vaikučiais. Londone Agnė įsidarbino restorane: „Pats paprasčiausias darbas, kuris buvo Londone, tai yra padavėjos, kurį aš dirbau savaitę. Supratau, kad aš dirbti negaliu. Teko dirbti prie maisto, nejaučiau malonumo.

 

Londone moteris įsimylėjo trečią kartą ir trečią kartą susilaukė vaikelio, ir vėl liko viena… Tačiau dabar Agnė neverkė ir nesigraužė, tik pasididino krūtinę ir „nėrė į trasą“, kadangi norėjo visiems vyrams parodyti, kokia ji yra seksuali ir graži.

 

KK2 žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti kadrus iš seksualios Agnės fotosesijos. Laidą žiūrėkite 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt