Naujienos

20161004_yky (Mobile)

Antradienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ – „puolusio angelo“ istorija. Būtent taip save vadina Tomas. Vyras sako, kad gyvenime yra padaręs daug blogo, bet šiandien jis gyvena kitaip. Tačiau nelaimės persekioja viena po kitos… Paskutinė bėda – šuo užpuolė jo sūnų.

 

„Berniuką pamačiau reanimacijoje, jis buvo opertuojamas 7 valandas“ – susijaudinęs kalbėjo tėvas, kuris į laidą atėjo prašyti pagalbos berniuko gydymui.

 

Tačiau net ir visko matę laidos vedėjai apstulbo, kuomet į studiją įžengė laidos herojaus Tomo brolis su berniuku iš pirmosios Tomo santuokos.

 

„Tu šio vaiko niekada nemylėjai, nepripažinai ir nesirūpinai. Esi melagis ir darai gėdą visai šeimai“ – tiesą rėžė Tomo brolis.

 

„Čia ne mano vaikas. Reikalauju DNR testo“ – atsakė Tomas.

 

„Tomas yra buvęs mano tėtis, kuris mums paliko“ – studijoje kalbėjo berniukas.

 

Laidoje turėjo pasirodyti ir Tomo mama, tačiau nedrįso išeiti į studiją ir visą laiką verkė užkulisiuose. Moteris sakė: „Aš neisiu. Man gėda“.

 

Tomas laidoje pasakos, kad gyvenime nebuvo šventas, padarė daug klaidų, o ir vaikystė nebuvo lengva – užaugo su mama ir patėviu, dar vaikystėje vyras pasirinko ne mokslus, bet plėšikavimus ir smulkias vagystes.

 

„Buvau gaujos vadas. Pinigų turėjau į valias“ – senus laikus prisiminė Tomas.

 

Jis su žmona prieš kelis metus persikėlė į Lyduvėnus prie Šiluvos. Bendruomenė šeimą priėmė, jie du metus neturėjo jokių problemų, kunigas net namą ir automobilį davė.

 

Laidoje dalyvausiantis Žanas Talandis, sodybos priklausomybių turintiems asmenims įkūrėjas, pasakos, kad Tomas ir toliau užsiima įvairiomis machinacijomis. Anot Žano, vyras plaunu pinigus per neveikiančias įmones, apgaudinėja kleboną, nemoka už elektrą. Yra žinoma, kad Tomas paima pinigus iš senučių už įvairius darbus ir jų neatlieka.

 

Be to, Žanas pasakos, kad kunigas Tomui pažadėjo padengti visas vaiko gydymo išlaidas, tačiau Tomas paprašė 3000 Eurų…

 

Dar viena laidos dalyvė – Žano pažįstama Lina Urbonienė, sakys, kad Tomo skolos jų bendruomenei nėra didelės – malkų mašina, kuro kibiras, tačiau moteris teigs, kad vyras labai negražiai elgiasi su jų bendruomene, kuri jam padėjo. Anot moteris, vyras nuolatos meluoja, sukčiauja.

 

Laidoje dalyvavo ir daugiau bendruomenės narių, kurie teigė, kad Tomas – aferistas, melagis ir niekada nepasitaisys.

 

Laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite šiandien 17 val. 25 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt