Naujienos

20170123_kildisiene (Mobile)

Lietuvą sudrebinęs Seimo narės Gretos Kildišienės skandalas pasiekė piką – šiandien Seimo narė turėtų atsisakyti savo parlamentarės mandato, o visa ši istorija smarkiai pakirsti pasitikėjimą Seimo rinkimus laimėjusia Lietuvos Valstiečių ir Žaliųjų sąjunga.

 

KK2 žurnalistams pavyko pakalbinti ir buvusio Gretos Kildišienės vyro motiną, kuri televizijos laidoje atskleis daug pikantiškų detalių apie politikę. Be to, pastarąją savaitę G. Kildišiene domėjosi ne tik Lietuvos žiniasklaida, bet ir užsienietiški naujienų portalai. Estai rašė, kad Lietuvos politikė suliepsnojo meilės aferoje.

 

„Kur čia galima įžvelgti kokią nors meilės istoriją. Nėra jokių meilės istorijų, tai jos įžvelgti čia neįmanoma tikriausiai“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 sakys LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

 

KK2 žurnalistų kalbinta Gretos buvusi uošvienė sakys, kad jai dabar labiausiai gaila savo sūnaus, kuris dėl Gretos turi problemų dar iki dabar.

 

„Man gėda, ir man sūnaus gaila, kad taip jam nepasisekė, kad jis irgi dabar turi problemų iki šios dienos su ja ir aišku užjaučia mane visos mano draugės. Sako: „Dieve, kiek tu turi pergyventi“. Taip, bet bus laikas, kai… Nu gal per tą laiką viskas pasibaigti turėtų. Nejaugi taip žmonės nemato, tai man atrodo, kad visi mato, kas čia yra, bet kodėl taip leidžiama, aš nesuprantu“, – laidoje kalbės buvusio Gretos vyro mama.

 

Skandalingoji istorija prasidėjo tuomet, kai išaiškėjo, kad Greta Kildeišienė turi prabangų automobilį Range Roves Evokue, kurio kaina – 47 tūkstančiai eurų, tačiau paaiškėjo, kad automobilį iš R. Karbauskio įmonės dukrai išsimokėtinai nupirko Gretos mama Vladislava Mikalauskienė.

 

Pati moteris atsakyti į žurnalistų klausimus nesutiko.

 

Įdomu tai, kad Gretos mama Vladislava kas mėnesį už automobilį mokėjo po 1000 eurų, nors jos atlyginimas – vos 600 eurų…

 

„Ji lygiai tokia pat, kaip ir duktė. Irgi tokia mažai bendraujanti, net ir su kaimynais, kiek girdėjau, nenori bendrauti. Irgi tokia ir darželyje, kai dirbo, moterys sako, kad didžiausia dovana, kad ji išėjo iš darbo, netgi tokias kalbas girdėjau, bet čia yra kalbos“, – laidoje kalbės buvusio Gretos vyro motina.

 

Be to, paaiškėjo ir daugiau detalių apie G. Kildišienės mamos turtus, pasirodo, kad moteris yra gavusi nemenką palikimą bei moteris yra įkūrusi įmonė, kuri teikia teisines konsultacijas bei prekyba.

 

Visą istoriją ir išskirtinius interviu su Gretos Kildeišienės mamos kaimynais bei artimaisiais žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt