Naujienos

20171115_yky

Trečiadienio pavakarę televizijos laidoje „Yra, kaip yra“ dalyvausiantis statybininkas Andrius sakys, kad Lietuvoje jis per mėnesį uždirba beveik po 4 tūkst. eurų bei teigia, kad dabar daug geriau dirbti Lietuvoje nei užsienyje.

 

Andrius Lietuvoje baigė 11 klasių bei porą metų mokėsi Anglijoje koledže. Iš viso emigracijoje vyras pragyveno 12 metų. Šiuo metu Andrius gyvena ir dirba Lietuvoje bei sako, kad viskuo yra labai patenkintas.

 

Vyras dirba nuo rudens iki pavasario, o vasarą gali sau leisti pailsėti. Andrius sutinka, kad Lietuvoje kainos didelės, mokesčiai taip pat nėra patys racionaliausi, tačiau teigia, kad čia gali užsidirbti beveik kiekvienas.

 

Kitas laidos dalyvis – ūkininkas Zigmas. Vyras pasakos, kad žmonės laisvu nuo darbo metu dirba pas jį ūkyje. Vyras teigia, kad jo ūkyje yra naudojama naujausia technika, kiekvienam darbuotojui duodami drabužiai.

 

Zigmas sako, kad savo darbuotojams moka tikrai orius atlyginimus – akmenų rinkėjas gauna daugiau nei minimalus atlyginimas, o dirbantieji su technika gali džiaugtis ir 1000 eurų atlyginimų. Ūkininkas įsitikinęs, kad nors Lietuvoje atlyginimai ir mažesni, tačiau čia kainos taip pat daug mažesnės nei vakarų Europoje ar Skandinavijoje.

 

Laidoje taip pat dalyvaus grafikos dizainerė Dovilė, kuri šiuo metu yra bedarbė bei pasakos, kad Darbo birža siunčia pasiūlymus su nerealiais reikalavimais ir be galo mažais atlyginimais.

 

Visą laidą žiūrėkite šiandien 17 val. 35 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt