Naujienos

20170102_bilotaite (Mobile)

Seimo narė Agnė Bilotaitė apskųsta Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijai, kadangi išvažiavo į Afriką, kur dalyvaus dviejų savaičių lenktynėse visureigiais po Afrikos smėlynus, o ekipažą sudarys pati Seimo narė ir verslininkas iš Klaipėdos.

 

Vieša paslaptis, kad paslaptingasis verslininkas – Agnės širdies draugas.

 

„Važiuosiu su ta pačia komanda kaip ir pernai važiavo. Mūsų komanda vadinasi „Visit Lithuania“ ir mes garsinsim Lietuvą“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos A. Bilotaitė.

 

Socialdemokratai pasipiktinę tokiu parlamentarės elgesiu nusprendė ją apskųsti VTEK, kadangi mano, kad tokia kelionė gali būti traktuojama kaip kyšis…

 

„Mane šiandien svarstė VTEK, mane apskundė dėl to, kad dalyvauju tokiose lenktynėse, kažkas vertina, kad čia kažkokie interesų konfliktai. Neva tai dovana kažkokia, tai aš norėčiau palinkėti tiems žmonėms, kurie mane apskundė, pabandyti, kas tai yra“, – laidoje pasakos A. Bilotaitė.

 

Tačiau ne visi socialdemokratai nusiteikę karingai. Algimantas Salamakinas laidoje sakys, kad jis nemato nieko blogo Agnės kelionėje.

 

„Nu čia įdomus svarstymas būtų, tikrai mano praktikoje tokių nebuvo, bet šiuo atveju sunku pasakyti, jeigu iš tiesų yra susiję su asmeniniais dalykais, tai nieko nedraudžia, kad ir nesituokus važiuoti su kitu. Tai viskas tvarkoje, svarbu meilė yra, tai važinėkit, kur norit“, – laidoje kalbės A. Salamakinas.

 

Politikė pasakos, kad lenktynės Afrikoje – sunkus išbandymas.

 

„Žinokit kosmetikos mano kuprinėje nėra, važiuojant tikrai nėra net minutės apie tokius dalykus galvoti, kaip tu atrodai. Ir pradžioje dar būna visi labai švarūs, bet jau pabaigoje tai visi esam murzini“, – kalbės A. Bilotaitė.

 

Visą reportažą apie Agnės Bilotaitės kelionę į Afriką žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt