Naujienos

20170124_naidzelas (Mobile)

Skandalingosios Sandros West – Macauley vyras milijonierius Naidželas sako, kad mokesčiai Lietuvoje – per dideli, o ir sąlygos verslui nėra geros.

 

„Taisyklės čia per sudėtingos, jos žudo bet kokias idėjas dirbti, tik skatina šešėlinę ekonomiką. Lietuvoje gali tik užsidirbti juodų pinigų ir už juos prisipirkti mašinų ir drabužių, bet ne kažką kurti“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės N. West. Macauley.

 

Naidželas į Lietuvą atvyko kartu su savo žmona lietuve Sandra bei Lietuvoje norėjo pradėti verslą, tačiau mokesčiai prispaudė jau pirmą dieną. Vyro verslas – investicijos į akcijas, nekilnojamojo turto pirkimas. Iš šio verslo užsienyje Naidželas susikrovė milijonus.

 

„Aš investuoju, turiu porą nekilnojamų turtu grįstų fondų. Vienas iš jų skirtas investuoti Rusijoje, tačiau pati įmonė registruota Liuksemburge. Taip investuotojai gali investuoti į Rusijos rinką, tačiau išvengti rusiškos rizikos“, – laidoje kalbės N.West – Macauley.

 

Vyras pasakos, kad kitose šalyse verslauti daug paprasčiau – lietuvių pamėgtoje Didžiojoje Britanijoje pirmus verslo metus iš vis nemoki jokių mokesčių.

 

„Normalu yra žmogui duoti metus laiko, kad jis galėtų užsidirbti, kad galėtų išvystyti savo verslą ir tik tada pradedi mokėti mokesčius. Pas mus mokesčiai progresiniai – kuo daugiau žmogus uždirba, tuo daugiau mokesčių moka“, – laidoje kalbės Sandros vyras.

 

Dėl nepakeliamų mokesčių Naidželas verslo idėjų atsisako, anot vyro, geriau investuoti Estijoje ir Rusijoje.

 

„Estija daug patrauklesnė šalis nei Lietuva pradėti verslui. Kainuoja 100 eurų pradėti savo. Ir tai trunka 15 minučių“, – sakys Naidželas.

 

Tačiau Naidželas žada pramogų ir Lietuvai, vyras organizuoja tarptautinį paramos projektą, kurio metu vyks senovinių automobilių ralis per Europą, o startuos būtent Lietuvoje.

 

„Pradėsime Lietuvoje, paskui Lenkija, Vokietija, Austrija, Slovėjina ir Čekija“, – kalbės vyras.

 

Visą interviu su skandalingosios Sandros West – Macauley vyru Naidželu žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt