Naujienos

20161212_simona_kateivaite (Mobile)

Visai neseniai vienai seksualiausių Lietuvos moterų, klaipėdietei Simonai Kateivaitei, viešai pasipiršo jos mylimasis Aurimas Buikys. Verslininkas tai padarė ypač išradingai, žengė į ringą bei ten priklaupė prie Simonos.

 

„Buvo šokas, buvau labai nustebinta, nesitikėjau visiškai. Ir nesitikėjau, kad būtent šis renginys bus toks ypatingas man“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės S. Kateivaitė.

 

Išvydusi mylimąjį ringe, gražuolė iš laimės apsiverkė.

 

„Kai jau stovėjau užkulisiuose ir jau turiu eiti, jau tuoj čia įsijungs muzika ir tu gausi lipti. Dažniausiai aš toks iš vis nesijaudinu, bet tada jaudinausi. Ir galvojau, ar aš čia gerai darau. Galvojau, kad reikėjo šiek tiek paprasčiau visą tai padaryti, na bet kai jau stovi su puokšte, su žiedu kišenėje, kai jau visi organizatoriai žiūri į tave. Tai pradėjau lipti laiptais, tai viskas pasimiršo ir viskas idealiai gavosi manau“, – laidoje pasakos Simonos Kateivaitės mylimasis Aurimas.

 

Aurimas laidoje atskleis, kad sužadėtuvių žiedas buvo brangus: „Šnekant apie pinigus, tai vieniems brangus, kitiems galbūt labai brangus. Man brangus, už tos pinigus automobilį galima nupirkti“.

 

Aurimo ir Simonos draugystė įsiplieskė vienos fotosesijos metu.

 

„Aš buvau modelis, o jis prabangaus automobilio savininkas. Ir po kelių savaičių sulaukiau žinutės iš jo“, – laidoje prisimins S. Kateivaitė.

 

Aurimas pasakos, kad vos po mėnesio draugystės, pora iškeliavo į prabangias atostogas Monake: „Vakarienės susitikom, po dar savaitę susitikdavom, pavakarieniaudavom ir po mėnesio pasiūliau kelionę ir mes tada išvažiavome į Monaką ir Nicą“.

 

Visą reportažą apie gražuolę Simoną ir jos mylimąjį Aurimą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt