Naujienos

20171108

Gražuolė Simona Milinytė išskirtiniame interviu KK2 žurnalistams pasakos, kad jos ir jo mylimojo, žymaus airių aktoriaus Devono Murėjaus meilė liepsnoja ir jie yra laimingi būdami kartu.

 

„Jis planuoja persikelti čia į Jungtines valstijas. Dabar jis atvažiuoja kaip tik ant mano gimtadienio ir man labai įstrigo, kai jis sako, kad jam nesvarbu visi filmavimai, nes jis negali praleisti savo mylimiausio žmogaus gimtadienio. Jis žino, kad man gimtadienis visą laiką buvo svarbiausia šventė“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Simona Milinytė.

 

Simonos ir Devono meilė užsiliepsnojo jiems filmuojantis naujame atlikėjos klipe. Lietuvaitė pasakos, kad Devonas filmuotis klipe sutiko spontaniškai.

 

„Paskelbėme vaikinų modelių atranką, kurie turėtų būti mano klipe ir tuo metu pas mane buvo atvažiavęs mano draugas Devonas. Mes sėdėjome ir aš sakau, gal tu nori mano klipe būti? Jis net paklausė, ar tikrai gali bei sutiko. Ir taip sakom bus natūralu, nebus kažkokio tai dirbtinumo ir iš tikrųjų taip gavosi“, – pasakos S. Milinytė.

 

Simona Milinytė Los Andžele gyvena jau trejus metus bei teigia, kad čia sulaukia didelio praeivių dėmesio.

 

„Čia visi gatvėje galvoja, kad aš iš Aliaskos, kadangi esu labai balta. Los Andželas yra prie Meksikos sienos, todėl čia yra labai daug meksikiečių. Labai daug juodaodžių, todėl atvažiavęs iš Europos esi labai kitoks. Ir aišku dėmesio netrūksta, čia reikia norėti eiti visur kiekvieną dieną, tu čia gali 5 susitikimus turėt“, – pasakos S. Milinytė.

 

Simona savo socialinių tinklų profiliuose nevengia demonstruoti seksualių savo nuotraukų. Mergina laidoje KK2 pasakos, kad nereikia bijoti atrodyti seksualiai, o tiesiog džiaugtis gyvenimu.

 

„Man dabar yra 22 metai ir aš nežinau kodėl turėčiau slėpti. Ar tai kūną, ar tai krūtinę ir gėdytis būti tiesiog tuo, kuo aš esu ir atrodyti taip, kaip aš atrodau. Aš tokia nebebūsiu po 5 metų ir galbūt aš paskui gailėsiuosi, kad labai bijojau visko ir būtent, kad bijojau aplinkinių, kurie smerkė mano gyvenimą“, – kalbės S. Milinytė.

 

Be to, mergina sako, kad Amerikoje ji turi daug gerbėjų, ypač vaikinų, kurie yra labai drąsūs: „Čia vaikinai labai drąsūs ir jiems niekas nesvarbu. Jie gyvena pagal posakį „Vaikinas ne siena – galima pastumti“.

 

Visą interviu su Simona Milinyte žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt