Naujienos

20170102_konkursas (Mobile)

Lietuvos merginos – vienos seksualiausių visame pasaulyje. Garsiausi modeliai – Edita Vilkevičiūtė, Simona Starkutė, Julija Steponavičiūtė yra išrinktos į seksualiausių bei geriausių pasaulio modelių šimtuką, kitos lietuvaitės bando laimę tarptautiniuose grožio konkursuose.

 

Tačiau yra ir tokių, kurios bet kokia kaina nori tapti karalienėmis… Bent jau buvusios Sovietų Sąjungos „mise“.

 

Net septynis mėnesius merginos varžosi dėl „Miss USSR“ karūnos. Iš daugiau nei šimto kandidačių atrenkama keturiasdešimt gražuolių, už kurias internautai gali atiduoti savo balsą, ir tik dvidešimt geriausiųjų patenka į finalinį šou. Pagrindinis prizas – galimybė fotografuotis Anglijos ir Rusijos rinkoms skirtuose žurnaluose.

 

„Jeigu jos kvailos, tai yra jos norės pasidaryti bet kokiomis sąlygomis, bet kokiomis galimybėmis, nepaisant pavadinimų ar organizatorių reikalavimų nusižeminti ar burnoti prieš savo valstybę, tautą, vadžią ar ką tik nori“, – apie Miss SSRS konkursą sakė Giedrius Drukteinis.

 

Šių metų konkurse „Miss USSR“, kuris vyks Londone, pasiryžo dalyvauti net šešios lietuvės. Tai Arina Cernysiova, Evelina Vasiljevaitė, Gintarė Satkauskaitė, Irina Bogačiova, Reda Riaubaitė ir Viktorija Kartanovič.

 

„Kaip lakštingala negali nečiulbėti, taip „debilės“ ir „vatnikės“ negali būti „debilėmis“ ir „vatnikėmis“. Ta prasme nuo to, kad iš jų juokiasi, nuo to, kad žmonėms joms sakė, kad jos to neturėtų daryti. Jos nepasikeitė, jos liko tokios pačios“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Andrius Užkalnis.

 

Konkurse dalyvauja merginos iš Kazachstano, Moldovos, Rusijos, Latvijos, Ukrainos. Tarp komisijos narių –  fotografai, modelių agentūros vadovai, mecenatai iš Rusijos bei Anglijos.

 

 „Gerai, gal nusifotografuos rusiškame žurnale, gal užsidirbs pinigų, gal investuos juos į Lietuvą, gal padarys kelis žmones laimingus. O jei prie jo prilips pjautuvas, vėl kažkokie SSRS kontūrai, kur Lietuva pavaizduota kaip integralios imperijos dalis. Na taip, galėsime vėl piktintis“, – kalbės G. Drukteinis.

 

„Aš labai norėčiau, kad jų tėvai ir motinos žiūrėtų šitas naujienas per televizorių ir galvotų: „Velnias, dukrele, ką mes blogai gyvenime padarėme? Ir kaip mums dabar yra gėda?“. Aš noriu, kad jiems būtų gėda, nes jeigu jiems bus gėda, tai gal kiti tėvai geriau vaikus išauklės“, – laidoje kalbės A. Užkalnis.

 

Visą reportažą apie „Miss USSR“ konkursą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt