Naujienos

20160915_yky_broliai (Mobile)

Televizijos laidoje sukrečianti brolio ir sesės santykių drama. Gatvėje gyvenančiam broliui sesė dvynė Žydrė tėškė: „Nori gyventi su manimi? Mokėk 300 eurų per mėnesį“. Vaikų namuose užaugę broliai dvyniai gyvenime matė viską – skurdą, badą, tačiau rodos, kad Žydrės broliui Alvydui nesėkmių gyvenime teko per daug.

 

Žydrė ir Alvydas pirmą kartą vienas kitą pamatė būdami 17 metų, vaikų namuose. Rodos, kad tai turėjo būti džiugiausia jų gyvenimo akimirka, tačiau taip nebuvo. Žydrė yra apkaltinusi savo brolį, kad šis bandė ją išprievartauti, neva už plaukų tempė į tvartą. Alvydas sakys, kad po šio sesės pareiškimo, nuo jo nusisuko visos merginos, Alvydas net siūlė iškviesti policiją ir atlikti tyrimą, ar sesė nemeluoja. Išprievartavimu Žydrė buvo apkaltinusi ir dabartinį savo sugyventinį Mečislovą.

 

Po kaltinimų Alvydas išėjo iš vaikų namų. Dirbdavo nelegaliai, darbdaviai dažnai vyrą apgaudavo, nesumokėdavo uždirbtų pinigų, todėl Alvydas prisidarė skolų, nes važinėdavo be bilietėlio visuomeninio transportu, prisiėmė greitųjų kreditų.

 

Vyras stengėsi skolas atiduoti, bet pamatė, kad tai neįmanoma ir pradėjo gerti, o po pusmečio atsidūrė reabilitacijos centre. Sesė Alvydui padėti nesistengė. Po reabilitacijos centro vyras neturėjo kur gyventi, paprašė kurį laiką apsistoti pas Žydrę, bet ši tėškė: „300 eurų per mėnesį“.

 

Alvydas pasakos, kad mirus mamai, Žydrė iš namų išnešė visą auksą. Be to, Žydrė tėvui pripasakojo, kad Alvydas – narkomanas. Alvydas laidoje liūdnai sakys: „Esu „bomžas“, nebeturiu jėgų, nežinau, kaip išsikapstyti iš skolų. Esu niekas“.

 

Vyras prisimena, kad būdavo dienų, kai sėdėdavo su savo daiktais gatvėje ir nežinodavo, kur nakvos. Neslėps, buvo aplankiusios mintys ir apie savižudybę.

 

Alvydo sesės Žydrės gyvenimas taip pat nėra lengvas. Moteris augina tris vaikus su 41 – eriais metais vyresniu Mečislovu. Žydrė pripažins, kad šeima turi didelių finansinių problemų, kadangi Mečislovą „smaugia“ 17 tūkst. eurų skola. Vyras pasiėmė paskolą, bet jos negražino. Visą šeimos ūkį ir atsakomybę tempia viena Žydrė.

 

Tačiau Žydrė taip pat sakys, kad Mečislovas nebus tik vienintelis jos vyras: „Nu kiek jis dar gyvens? 30 metų“. Moteris teigia, kad po jo mirties ji susiras naują mylimąjį.

 

Visą brolių dramą žiūrėkite ketvirtadienį laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 25 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt