Naujienos

20171115_kk22

Merginų grupės „Dija“ narė seksualioji Justina Globienė surengė gundančia fotosesija gaisrinėje. Moteris įsitikinusi, kad jos gundančios nuotraukos padės atkreipti dėmesį į ugniagesių problemas.

 

„Aš suprantu, koks sunkus yra jų darbas ir kaip valdžia jiems nemoka pinigų. Jie rizikuodami savo gyvybe eina į ugnis. Jie uždėjo man amuniciją, tai jaučiu ten pusę mano svorio buvo ant kupros. Tai kai pagalvoji, jeigu vyksta gaisras, reikia visą tą amuniciją neštis. Aš pradėjau gerbti jų darbą dar labiau“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos J. Globienė.

 

J.Globienė taip pat atskleidė, kad dėl savo seksualių nuotraukų sulaukia vis daugiau užgauliojimų. Moteris sako, kad atsiranda vis daugiau piktų žmonių, kurie nori ją įžeisti.

 

„Sutrikdė ir supykdė. Papasakosiu paprastą dalyką. Yra viena moteris gyvenanti netoli manęs, kuri manęs asmeniškai nepažinodama, mane šmeižia, pila purvą apie mane ir mano šeimą ir labai piktai apie mane kalba“, – guosis J. Globienė.

 

Justina sako, kad viena moteris, kuri taip pat gyvena Londone, socialiniame tinkle Facebook pradėjo talpinti Justinos nuotraukas bei rašyti, kad Justina – negraži, nors iš tiesų mergina yra tikra gražuolė. Ta pati moteris Justiną net yra lyginusi su Agnes Landau.

 

„Aš įžvelgiu irgi panašumų, tai juodi ilgi plaukai, papūstos lūpos ir mūsų fotografijos. Tam tikros pozos yra labai panašios, tai taip, aš matau panašumų su ja ir jeigu žmonės bando man įgelti, tai tikrai ne į tą vietą gelia“, – pasakos J. Globienė

 

Visą interviu su Justina Globiene žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt