Naujienos

20161108_yrakaipyra (Mobile)

Antradienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ virs aistros – laidos dalyvės Skaistės dabartinis mylimasis kibs į atlapus buvusiam jos vaikinui Vitalijui, kadangi paaiškės, kad šis ne tik ją mušdavo, bet ir prievartaudavo. Įsismarkavusius vyrus nuo didesnių „kumštynių“ sustabdys tik laidos ekspertas Igoris Vasiliauskas, kuris peštukus išskyrė jėga.

 

Laidos dalyvei Skaistei 24 – eri, ji kartu su buvusiu draugu Vitalijumi susilaukė dviejų vaikų, pirmojo – dar būdama nepilnamete, antrojo, kai merginai jau buvo 19 metų.

 

Šiuo metu pora išsiskyrė, Skaistė draugauja su 16 – mečiu vaikinu bei pasakos, kad jokių lytinių santykių su jaunuoliu neturi, tačiau tai sukels tik juoką studijos žiūrovams.

 

Su buvusiu mylimuoju Vitalijumi Skaistė susipažino mokykloje, o draugauti pradėjo kuomet jiems buvo po 16 metų. Mergina prisimins, kad Vitalijus pradžioje jai dovanojo gėles, ją stebindavo staigmenomis. Įsiplieskė meilė, o jau netrukus mergina sužinojo, kad laukiasi. Skaistė pasakos, kad minčių apie abortą nebuvo.

 

Deja, nors Vitalijus pradžioje ir rodė didelį dėmesį Skaistei, pradėjo prieš ją smurtauti. Kai mergina laukėsi pirmojo judviejų vaiko, Vitalijus grįžo į namus girtas, įsiplieskė ginčas tarp mylimųjų ir Vitalijus Skaistei trenkė kumščiu į veidą, tačiau Skaistė atsakė tuo pačiu – trenkė atgal. Tačiau Skaistė sako, kad tai buvo jos klaida, kadangi vaikinas tuomet visiškai įniršo ir ją baisiai sumušė.

 

Mergina pasakos, kad po šio įvykio ji atleido Vitalijui, bet smurtas nesiliovė. Skaistė prisimins, kad Vitalijus nelabai žiūrėdavo, kur smūgiuoja merginai, jam nerūpėdavo, kad dėl smurto Skaistė galėjo patirti persileidimą.

 

Prie visų problemų prisidėjo ir skaudi nelaimė – kai pirmajam Skaistės ir Vitalijaus vaikui buvo 5 metukai, jam buvo rastas auglys, Skaistė pusę metų pragulėjo ligoninėje su mažyliu. Kaip sako mergina, Vitalijus per tą laiką atėjo aplankyti jų tik kartą. Deja, bet po kurio laiko mažylis mirė.

 

Tuo tarpu Vitalijus pasakos, kad dėl Skaistės jis net mokyklą metė, kad būtų su ja. Be to, vyras sakys, kad barnių šeimoje pasitaikydavo, tačiau smurto nebuvo. Kaip tik, vyras prisimins, kad Skaistė keldavo balsą prieš vaiką.

 

Vitalijus sakys, kad kai jiedu su Skaiste susilaukė antrojo vaiko, pradėjo sklisti kalbos, kad ji trankosi su kitais vaikinais. Vaikinas sakys, kad kai susirgo jų vaikas, Skaistė pati nebendravo su juo, neatrašydavo į žinutes, neatsakydavo telefonu, o į judviejų vaikelio laidotuves atėjo su nauju draugu, o tą pačią dieną jau lėbavo su savo draugais.

 

Šiuo metu Skaistė draugauja su 16 metų vaikinu.

 

Visą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje „Yra, kaip yra“, 17 val. 25 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt