Naujienos

20161116_skvernelis_KK2 (Mobile)

Pirmadienio vakarą laidos KK2 žurnalistai kalbins naujai paskirtą Vyriausybės vadovą Saulių Skvernelį, kuris pasakos, kad kol kas jo pagrindinė užduotis – suformuoti ministrų kabinetą.

 

„Vyriausybė dar nepradėjo darbuotis, kol kas yra paskirtas tik ministras pirmininkas ir dabar pagrindinis darbas šiuo metu yra ministrų kabineto patvirtinimas“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės premjeras.

 

Tačiau S. Skvernelis sako, kad jam ypač skaudu dėl šimtų tūkstančių emigravusių lietuvių. Anot politiko, emigracijos stabdymas, bus vienas iš esminių jo komandos darbų.

 

„Prioritetas yra paprastas, ne kartą įvardintas – socialinės atskirties ir skurdo mažinimas. Pirmiausia, naujų investicijų pritraukimas, darbo vietų kūrimas. Ir tokių, kurios leistų ypatingai jauniems žmonėms, turintiems vaikų, oriai gyventi šalyje, uždirbti tiek, kad nereiktų gyventi žemiau skurdo ribos, tai yra uždirbti tą normalų vidutinės klasės atlyginimą“, – laidoje kalbės S. Skvernelis.

 

Naujasis premjeras teigia, kad sugrąžinti emigrantus yra būtina, tačiau kitas svarbus dalykas – juos tinkamai čia priimti ir suteikti galimybes dirbti bei mokytis.

 

„Antras svarbus momentas – ar mes tikrai pasiruošę juos priimti. Tai iššūkis švietimo sistemai, nes grįžus šeimoms su vaikais, kurie jau pradėjo lankyti mokyklas, tai integruotis yra pakankamai sudėtinga, dėl to čia švietimo sistemos laukia esminis iššūkis – sugebėti parengti formą ir programą, kad jie galėtų mokytis ne lietuvių kalba, sėkmingai integruotis, kad nereiktų taip, kad siūloma grįžti į žemesnę klasę. Čia esminiai dalykai“, – laidoje KK2 kalbės S. Skvernelis.

 

Visą interviu su premjeru Sauliumi Skverneliu žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt