Naujienos

20161116_skvernelis_KK2 (Mobile)

Būsimasis premjeras Saulius Skvernelis išskirtiniame interviu KK2 žurnalistams sakė, kad naujos „Naktinės mokesčių reformos“ nebus. Visus sprendimus premjeras priims pasitaręs su visomis pusėmis.

 

„Žiūrėsim sistemiškai, kad nebūtų atskiro vieno, ar kito mokesčio pakeitimo, pažiūrėsime į tai sistemingai, sistemiškai ir manau, kad dabar yra daug lengvatų, daug įvairovių, daug galimybių nemokėti mokesčių, tai turime padaryti tą sistemą aiškią ir skaidrią, kad kiekvienas mokesčių mokėtojas, tas kuris naudojasi mokesčių perskirstymu, kad žinotų visus principus“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės S. Skvernelis.

 

Būsimasis premjeras sako, kad pašalpų sistema negali būti ydinga, ji turi skatinti žmogų stengtis: „Kalbant apie socialinės atskirties mažinimą, mokestinė sistema turi skatinti žmones kabintis į gyvenimą, skatinti ieškoti galimybių persikvalifikuoti ir dirbti, o neskatinti gyventi tik iš pašalpų. Tad tokiems žmonėms šios dienos gali būti neramios“.

 

Be to, S. Skvernelis atskleis, kad pokalbis su Prezidente Dalia Grybauskaite buvo konstruktyvus bei seni būsimojo Premjero ir Prezidentės nesutarimai nesutrukdė buvusio Vidaus reikalų ministro skyrimui Vyriausybės vadovu.

 

„Buvo šiltas, dalykiškas ir konstruktyvus pokalbis. Pirmiausia reikia parengti Vyriausybės programą, suformuoti kabinetą ir pradėti visus būtinus darbus“, – laidoje KK2 kalbės S. Skvernelis.

 

Visą interviu su būsimuoju Premjeru žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt