Naujienos

20170118_sandra (Mobile)

Laidos KK2 žurnalistai toliau aiškinasi, kaip galėjo nutikti, kad milijonierės Sandros West – Macauley dovanoti rūbai Antonovų šeimai galėjo būti supyšę bei išpurvinti. Be to, Sandra atskleis daugiau pikantiškų detalių apie Antonovų šeimą.

 

Sandra žurnalistams pasakos, kad Rimos Antonovienės viešai parodyti nešvarūs apatiniai nėra jos: „Mano triusikai tai ne tokie“.

 

Įrudę apatiniai, kuriuos iš Sandros dovanoto maišo ištraukė Antonovienė – dideli ir ištampyti, juos galėjo dėvėti žmogus tik su dideliu užpakaliu.

 

 

R.Antonovienės sukeltas skandalas labai nuliūdino Sandrą, mat milijonierė norėjo padėti vargstančiai šeimai, tačiau buvo apšmeižta prieš visą Lietuvą.

 

„Aš klydau, aš tikrai klydau, ir aš tikrai labai nusivyliau, ir galų gale nuo kada mes aukštiname asocialius žmones? Erkės kažkokios tai socialinės. Man dabar tai pavyzdžiui šlykštu, aš tikrai nebūčiau padėjus jiems, jeigu žinočiau, kas bus su tuo susiję, bet yra kaip yra“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos S. West – Macauley.

 

Sandra žurnalistams rodys vardinius rūbus, kuriais ji rengiasi bei sakys, kad tokius pat atidavė ir Antonovų šeimai. Be to, Sandra labai pasipiktino tuo, kad paskutines kelias savaitės socialiniuose tinkluose pasklido gandai, kad moteris – visai ne milijonierė, tačiau Sandra žurnalistams rodys savo prabangius rūbus, kurių kainos – tūkstančiai eurų.

 

Sandra pasakos, kad visas šias gėrybes matė ir Antonovų šeima, kadangi buvo pas Sandrą svečiuose.

 

„Sako karbonadas strigo burnoje. Atsiprašau, ėdė apsiputojus ir dar 4 bandeles su šokoladu sukirto“, – sakys S. West – Macauley.

 

Sandra mano, kad Antonovai ją šmeižia, nes ši nedavė jiems 300 eurų sodybos pirkimui: „Nu man iš tikrųjų kas yra šlykščiausia šitoje situacijoje, tai kvailas, absurdiškas erkinis suvokimas, kad tu duok man. Nu tu turi man duoti. Ir tu turi nešti už mane tą atsakomybę“.

 

Tačiau Rima Antonovienė KK2 žurnalistams sakys, kad jie iš Sandros pinigų nereikalavo: „Aš nereikalavau, ji pati pasiūlė. Pati sakė, kad aš noriu remti Jūsų šeimą, padėti, noriu būti kaip rėmėja ir morališkai, ir pinigais“.

 

Visą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt