Naujienos

20161221_butkevicius_KK2 (Mobile)

Rusijos propagandos mašina nemažina tempų, prieš kelias dienas Audrius Butkevičius stebėdamas rusišką televiziją NTV išgirdo neįtikėtinų faktų – pasirodo, buvęs politikas su snaiperiais žudė žmones.

 

A.Butkevičius sunerimo, mat tokie teiginiai reiškia, kad Rusija jį gali laikyti kaip teroristą ir rimtą priešą…

 

„Tai yra tradicinė rusiška, atsiprašau „maskoliška“ propaganda, kuri remiasi baimėmis patirtomis čia, Vilniuje. Ir per 26 metus jie taip ir nesugebėjo atsigauti nuo šitų baimių ir, kaip matot, iki šiol pasakoja pasakas apie šaudymus“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Audrius Butkevičius.

 

Ne paslaptis, kad Audrius Butkevičius Ukrainoje vykusio Maidano metu dažnai buvo Kijeve, tačiau tą dieną, kuomet vyko žudynes – lietuvis buvo Vilniuje.

 

Audrius visuomet drąsiai pasisakė apie Kremlių ir Rusijos vykdomus propagandinius karus, ir, matyt, už tai Kremliaus troliai pradėjo medžioti A. Butkevičių. KK2 žurnalistams Audrius pasakos, kad jam net skambino žurnalistai iš Rusijos ir klausė: „Kodėl šaudei?“.

 

„Taip, news.ru žurnalistai skambino aiškindamiesi, kokiu būdu čia esu įtrauktas į šitą propagandinę kampaniją iš Rusijos pusės. Atsakiau, kad jie neturėtų nustebti, nes pradžioje mane kaltino šaudymu Vilniuje, paskui kaltina šaudymu Kijeve, bet kryptis tai labai aiški, netoli ir Maskva“, – laidoje kalbės A. Butkevičius.

 

Visą reportažą apie A. Butkevičių ir Rusijos žiniasklaidos komentarus jo atžvilgiu žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt