Naujienos

20161228_morkevicius (Mobile)

Po Remigijaus Morkevičio nužudymo kriminalistai tiria keletą nusikaltimo versijų. Neatmetama, kad Remigijus galėjo tapti nusikalstamų gaujų karo auka.

 

„Nusikaltimas nėra eilinis, kai gatvėse šaudomi žmonės nėra eiliniai, pavojingas visuomenei ir mes į tai žiūrime labai rimtai, todėl yra mestos pačios geriausios pajėgos“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis.

 

„Čia atgyvenęs stereotipas, kad visi sportininkai prie „bratvos“ taip vadinamos, prie „brigados“, prie „bandų“… Bet čia buvo tie laikai, kai tas vadinamas „bespridielas“ buvo, kai jėgos dominavo. Bet dabar laikai pasikeitė, viskas yra kitaip, mes sportuojame tam, kad iškelti savo šalies vėliavą virš galvos“, – laidoje kalbės būšido kovotojas Sergejus Maslobojevas.

 

Prieš keletą mėnesių tame pačiame Šilainių mikrorajone buvo nušautas kitas Kauno nusikalstamo pasaulio atstovas Deimantas Bugavičius, dainininkės Vitos Jakutienės širdies draugas.

 

„Sakyti, kad grįžta 1990 – ieji metai tikrai negalima. Gal keli įvykiai tik sutapo toje pačioje vietoje per tam tikrą laiką, bet apie gaujų siautėjimą manau, kad negalime kalbėti“, – sakys R. Matonis.

 

Policijos departamento duomenimis, Remigijus Morkevičius palaikė ryšius su keliomis Kauno nusikalstėlių gaujomis – bendravo ir su „kamuoliniais”, pažinojo ir  „agurkinius”.

 

„Šis asmuo policijai buvo žinomas ir tam tikrų sąsajų su kai kuriomis grupuotėmis turėjo, ar tai yra gaujų karai, teritorijų pasidalijimai, ar skolų išieškojimai, tai visos įmanomos versijos yra tikrinamos ir tyrimo metu paaiškės, kuri yra tikroji. Tikimės, kad šis nusikaltimas bus atskleistas“, – laidoje kalbės R. Matonis.

 

Remigijaus Morkevičiaus kolega kovotojas S. Maslobojevas teigia, kad sportininkų „paklydimai“ susiję ir su valdžios požiūriu į sportininkus.

 

„Nėra pinigų. Aš esu tapęs Europos, Pasaulio čempionu, esu daugkartinis Lietuvos čempionas, bet iš valstybės negavau nei cento, tai į kitas varžybas net už savo pinigus važiuoju, tai tik padėkos. O už ką valgyti?“, – laidoje KK2 klaus S. Maslobajevas.

 

Visą reportažą apie Remigijaus Morkevičiaus nužudymą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt