Naujienos

20170215_real (Mobile)

Lietuva vėl atkreipė dėmesį į save. Deja, tik ne iš gerosios pusės. Pasirodo, kad mūsų šalies Turizmo departamentas norėdamas pavaizduoti Lietuvą, naudojo netikras nuotraukas, nors pagrindinis reklaminės kampanijos šūkis „Real is beautiful“ (Tikra yra gražu).

 

Apie šį skandalą pranešė ne viena didelė ir garsi pasaulinė naujienų tarnyba – BBC, „The Telegraph“ ir kitos.

 

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis laidoje KK2 sakys, kad tokia reklaminė kampanija – aukščiausias cinizmas.

 

„Tai yra spjūvis Lietuvos žmonėms, tai Jūs dabar duokite, aš Jums tokių nuotraukų padaryčiau iš pavyzdžiui savo Žvėrinčiaus“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės politikas.

 

O viskas buvo taip – Turizmo departamentas surengė konkursą, kurio tikslas – garsinti Lietuvą bei tam reikėjo padaryti 350 fotografijų, kurios reprezentuotų Lietuvą. Be to, šiam darbui laimėjusi bendrovė gavo net 140 tūkstančių eurų!

 

„Tai yra eilinis pinigų plovimas. Pasižiūrėkite Lietuvoje, kiek šitos biudžetinės įstaigos išleidžia konsultacijoms ar „imidžo“ kūrimui. Tai apie ką mes kalbam? Tai yra grynai pinigų taškymas“, – sakys R. Žemaitaitis.

 

Konkursą laimėjusi bendrovė pritrūkusi nuotraukų pradėjo naudoti vaizdus iš Suomijos ir Norvegijos.

 

„Lietuva – versli tauta. Tą aš pastebėjau, ypač jeigu prieina prie viešųjų pirkimų, tai verslumas labai išauga. Mes vieni geriausių esame šiuo požiūriu“, – laidoje KK2 sakys Kęstutis Masiulis.

 

Visą reportažą apie skandalingą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt