Naujienos

20161102_vysniukas (Mobile)

Vienas žymiausių Lietuvos lengvaatlečių Ramūnas Vyšniauskas laidoje KK2 pasakos apie naują gyvenimą. Ramūnas sakys, kad pirmiausia įsimylėjo, o vėliau ir pradėjo verslauti.

 

R.Vyšniauskas prisimins, kad Olimpinėse žaidynėse užimta penkta vieta jį išgarsino visame pasaulyje: „Visko buvo, mano gyvenimas jau toks. Aš savęs šventuoju negaliu laikyti. Aišku nuo rėžimo nutrūkdavau kartais, visko buvo. Pritrūko iki to olimpinio medalio labai nedaug“.

 

„Iki žmonos aš tai mėgau moteris. Bet žiūriu, kad graži mergaitė eina. Aš dar į treniruotes dar važiavau. Pastačiau mašiną toliau, pakalbinau ir viskas taip gavosi, kad nuo tos dienos. Kitą dieną susitikom ir viskas po šiai dienai kartu“, – apie pažintį su mylima moterimi pasakos R. Vyšniauskas.

 

Ramūnas sakys, kad dabar didžiausias jo turtas – vaikai.

 

„Du turiu. Ąžuoliuką ir Ramunę. Tai didžiausias toks džiaugsmas gyvenime. Manau, kad pas visus čia taip. Visas gyvenimas dėl jų, tai labai smagu. Jiems čia patinka ir juos jau „vyšniukais“ vadina“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos R. Vyšniauskas.

 

Pabaigęs sportininko karjerą Ramūnas pradėjo verslus – atidarė IT bendrovę, kur kūrė programėles: „Mes kuriame programas, „appsus“, internetines svetaines. Bet tai yra sudėtingas verslas, kuriam reikia ir gerų žmonių“.

 

Vėliau Ramūnas Klaipėdoje atidarė ir barą, kuriame dirba ir pats.

 

Visą reportažą apie Ramūną Vyšniauską žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt