Naujienos

20160929_yky (Mobile)

Ketvirtadienio laidoje „Yra, kaip yra“ sukrečianti istorija – mergina pasakos, kad buvo išprievartauta buvusio vaikino ir jo draugų, o vėliau sužinojo, kad laukiasi, tačiau nežino, nuo kurio vyro – tėvu gali būti bet kuris iš ją prievartavusių vyrų.

 

Nukentėjusioji mergina Inga laidoje pasakos, kad su buvusiu vaikinu Jauniumi susipažino per draugus. Jaunius merginai pradėjo rašinėti trumpąsias žinutes, kaip sako Inga, pradžioje turinys buvo gražus, tačiau vėliau pradėjo rašinėti, kad norėtų pasimylėti. Mergina atsakydavo, kad dar ne laikas.

 

Susirašinėjimas vyko apie 3 mėnesius, tada pora nutarė susitikti. Vyras pas Ingą atvažiavo vienas, atsivežė šampano. Vėliau Jaunius Ingai pasiūlė vykti pas jį į namus, tačiau tam užprieštaravo merginos močiutė. Tuo pirmas susitikimas ir baigėsi – Jaunius išvyko vienas.

 

Po mėnesiu Jaunius vėl atvyko pas Ingą ir vėl pasiūlė vykti pas jį. Mergina pasakos, kad viskas buvo gražu – jiedu sėdėjo ir kalbėjosi, bet vėl neprisileido artimesniems santykiams. Inga prisimins, kad Jaunius visuomet su ja norėdavo kalbėti apie seksą.

 

Kartą atvykęs Jaunius pasiūlė Ingai vykti į Simną, mašinoje sėdėjo ir jo draugai, mergina sutiko. Tačiau po kurio laiko pamačiusi, kad mašina važiuoja visai ne į tą pusę, vyrai ir mergina jau buvo Lenkijoje. Inga sakys, kad per keturių dienų kelionę vyrai iš jos šaipėsi, ir nedavė valgyti, tik nupirko vieną „submariną“, bet neprievartavo.

 

Po kurio laiko Inga pastojo ir susilaukė pirmojo vaiko. Mergina sakys, kad Jaunius sakęs, kad jam rūpi jų vaikelis, kai Inga pagimdė – atvažiavo aplankyti. Tačiau vėliau viskas blogėjo. Kartą atvykęs Jaunius liepė Ingai sėsti į mašiną. Mergina atskleis, kad pora mašinoje susipyko, vyras sumušė Ingą, bet kitą dieną atsiprašinėjo su gėlėmis.

 

Kartą Jaunius pasikvietė Ingą vėl pas save į namus, tačiau jau ten laukė būrys jo draugų. Mergina prisimena, kad tik išgėrė kavos ir daugiau nieko neatsimena, įtaria, kad į kavą buvo pripilta narkotikų. Inga prisimena, kad pabudusi ryte jautėsi blogai, skaudėjo visą kūną.

 

Po lemtingo vakaro Inga bijojo skambinti policijai. Po išprievartavimo Inga sužinojo, kad laukiasi. Inga neabejoja, kad pirmasis vaikelio tėvas tikrai Jauniaus, tačiau dėl antrojo nėra tikra…

 

Laidoje taip pat dalyvaus Ingos mama, kuri patvirtins, kad jos dukra buvo išprievartauta. Visą laidą žiūrėkite šiandien 17 val. 25 min. per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt