Naujienos

20161221_landsbergis_KK2 (Mobile)

Profesorius Vytautas Landsbergis laidoje KK2 sakys, kad Rusija rengia savo tautą visuotiniam karui. Anot buvusio Seimo pirmininko, Rusijos agresijos ženklai yra labai aiškūs bei sakys, kad į Lietuvą atklydus „žaliesiems žmogeliukams“ Lietuvos lauktų baisūs dalykai.

 

„Vyriausybė gali būti sunaikinta, Prezidentė gali būti nužudyta. Tie žmonės su niekuo nesiskaito, jiems svarbu rezultatas“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės prof. Vytautas Landsbergis.

 

Paskutiniu metu Kremliaus propaganda pradėjo kalbėti, kad lietuviai aktyviai vykdė žydų žudymą nacių laikais. Nacionalinis Rusijos transliuotojas pradėjo kalbėti, kad Lietuvoje veikė batalionas „Šumi“, kuris antrojo pasaulinio karo metais vykdė genocidą.

 

„Visai nesvarbu, kad nėra buvę, jis jau atsiranda sukvailinto ruso smegenyse, o visokių negerų dalykų yra buvę. Tai yra tasai metodas kaip 21 ar 25 kadras filmo juostoje, kurio tu lyg ir nepamatei su sąmone, o į pasąmonę tau įmetė ir tave jau veikia“, – laidoje KK2 kalbės profesorius.

 

Tokiu būdu Kremlius savo tautai bando įkalti į galvą, kad ne pavieniai lietuviai dalyvavo nacių vykdytame genocide, o buvo organizuota ir centralizuota antisemitinė veikla. Ir ne tik prieš žydus, bet ir prieš rusus.

 

Prof. Vytautas Landsbergis pasakos, kad dirbdamas Aukščiausioje Taryboje turėjo pasiruošęs asmeninio pasipriešinimo planą ir visuomet po lova laikė šautuvą.

 

„Man buvo labai aišku, kad sausio 13 ar 14 dieną, ką darysiu, jeigu jie ateis. Man buvo net davę ginklą, turėjau po lova šautuvą Aukščiausioje Taryboje. Bet nutariau, kad galbūt juos reiktų sutikti darbo vietoje ir nesuteikti malonumo šaudytis viduje kabineto, tegul nušauna, o aš dirbsiu savo darbą“, – sausio įvykius prisimins prof. V. Landsbergis.

 

Visą interviu su prof. Vytautu Landsbergiu žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt