Naujienos

20170215_orkestras (Mobile)

Laidos KK2 žurnalistai Jums nori atskleisti nedidelę paslaptį – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė nuo mažų dienų turėjo svajonę, mūsų šalies vadovė norėjo tapti dirigente ir diriguoti tikrų tikriausiam orkestrui.

 

Ir visai neseniai ši Prezidentės svajonė išsipildė – šalies vadovė gavo galimybę į rankas paimti batutą (dirigavimui skirtą lazdelę) ir diriguoti iš LNK žvaigždžių sudarytam orkestrui, kuriam priklausė Justė Žičkutė, Rūta Mikelkevičiūtė, Lavija Šurnaitė, Žygis Stakėnas, radistai Jonas ir Rolandas, Lietuvos krepšinio treneris Jonas Kazlauskas ir daugelis kitų.

 

Specialus projektas buvo filmuojamas Vasario 16 – osios minėjimui.

 

KK2 žurnalistams J. Kazlauskas sakė, kad visi jo vaikai ir anūkai – patriotai.

 

„Turiu daug anūkų, patys mažiausi dar himno negieda, nes viena anūkė dar nekalba, kita trijų metų, o kiti du jau visada atsistoja, kada tiktai išgirsta. Kartu gieda“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės J. Kazlauskas.

 

Jonas Nainys vaikų dar neturi, bet sako, kad Vasario 16 – oji jam primena vaikystę, mat jis visuomet Valstybinių švenčių metu keldavosi anksti, kad su tėčiu galėtų iškelti trispalvę.

 

„Atsimenu tėtis visada nešdavo vėliavą ir kabindavo ją ant namo sienos. Tai visa mūsų Žemaitės gatvė būdavo nuplieksta gražiomis trispalvėmis, tai man šitas jausmas yra įstrigęs ir aš labai tuo didžiuojuosi ir esu laimingas“, – sakys J. Nainys.

 

Visą reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt