Naujienos

20170206_maldeikiene (Mobile)

Seime prasideda melagių paieškos ir demaskavimai. Politikai vienas kitą kaltina neteisybės sakymų bei reikalauja pasiaiškinti eiliniams Lietuvos žmonėms. Paskutiniu metu parlamentarai yra ypač nepatenkinti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovo Ramūno Karbauskio ir buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės automobilio istorija.

 

„Kad čia „Agrokoncernas“ automobilius nuomoja į kairę ir dešinę, žurnalistai bando išsinuomoti – nieko nesigauna, tai va tokios melagingos istorijos“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės konservatorius Kęstutis Masiulis.

 

„Jeigu tikrai tai būtų šimtai tūkstančių, tai tokia veikla yra kreditavimas už palūkanas, nes ponas Karbauskis sakė, kad jis ne šiaip sau duoda automobilį, bet jis labai gerai uždirba“, – kalbės kita konservatorė Ingrida Šimonytė.

 

Visa istorija prasidėjo tuomet, kuomet Ramūnas Karbauskis paskelbė, kad jo įmonė nuomoja automobilius šimtams piliečių.

 

„Girdėjau tą jo pasisakymą ir vėl jis meluoja, jis labai daug meluoja iš tikro. Atėjo su vėliava, kad sąžiningumo įneš. Atėmė iš mūsų automobilius, kad mes nebegalime nuomotis ir sukėlė didelių problemų savo draugei“, – kalbės K. Masiulis.

 

Seimo narė Aušrinė Maldeikienė taip pat ėmėsi žygių prieš Ramūną Karbauskį, kad išsiaiškintų ar Ramūno Karbauskio koncernas nuomoja automobilius ir jeigu tai daro, ar tai yra teisėta veikla.

 

„Lietuvos bankas informavo, kad priešingai nei ponas Karbauskis sakė, tokių sutarčių su privačiais asmenimis, kad galima nuvažiuoti į „Agrokoncerną“ ir išsinuomoti automobilį, ir sakė, kad tokių sutarčių yra tūkstančiai, tai yra sudaryta tik viena su Kildišienės motina. Ir jeigu ponas Karbauskis nėra pajėgus suvokti, kas yra rašoma,  o man atrodo, kad jis nėra pajėgus“, – laidoje KK2 kalbės A. Maldeikienė.

 

Be to, Ramūno Karbauskio skandalas apnuogino ir kitų parlamentarų skaudžias vietas. Pasirodo, kad Seimo narys Gintaras Steponavičius yra nedeklaravęs savo „Land Rover“ automobilio, o Irena Šiaulienė – Volvo markės automobilio, Seimo narys Valentinas Bukauskas yra pamiršęs, kad įsigijo Volvsvageną.

 

„Šitų žmonių darbas yra priiminėti įstatymus, bet jie patys nesugeba jų laikytis, jie nesugeba vykdyti savo elementarių pažadų nemeluoti“, – laidoje KK2 sakys A. Maldeikienė.

Visą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt