Naujienos

20161108_simulik (Mobile)

Šiauliuose politikai santykius aiškinasi ir po rinkimų. Kartu su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga į rinkimus ėjęs buvęs socialdemokratas Valerijus Simulik susikibo su kitu socialdemokratu Arvydu Mockumi.

 

Valerijus Arvydą nugalėjo Aušros vienmandatėje apygardoje bei pateko į Seimą, o švęsdamas pergalę – sudegino Arvydo Mockaus atvaizdą.

 

Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė – vyrai nesutaria seniai ir vienas kitą kaltina įvairiais pažeidimais rinkimų metu.

 

„Sulaukiau ypatingo dėmesio iš kolegos visais frontais ir melagystėmis, ir šmeižtas, ir neteisybės sakymu“, – KK2 žurnalistams sakė V. Simulik.

 

„Jis persekiojo, darom susirinkimus, jis provokuoja, kelia triukšmą“, – apie V. Simulik kalbėjo A. Mockus.

 

V.Simulik sako, kad kepdami mėsą šašlykinėje, jo kolegos „prakuroms“ panaudojo rinkiminį A. Mockaus plakatą bei tai aprašė savo Facebook paskyroje.

 

„Kadangi kolegos kepė šašlyką ir trūko popieriaus tuo momentu, tai mes panaudojom prakuroms“ , – laidoje kalbės V. Simulik.

 

Pamatęs savo degantį atvaizdą A. Mockus pasiuto: „Jis visą laika taip darė, konkurentas yra, tai reikia jį sunaikinti, kad nebūtų konkurento“.

 

Tačiau V. Simulik sako, kad jis atsiprašė savo socialdemokrato: „Aš jo kultūringai atsiprašiau, nes manau, kad taip nereikia daryti, pajuokauti galima, bet ne daugiau“.

 

Bet A. Mockus sako, kad jis jokio atsiprašymo nėra matęs bei teigia, kad Valerijus su juo net nesisveikina: „Nežinau, kur jis atsiprašė? Jis mane užblokavo ir aš to Facebook‘o nematau. Jis net nesisveikina“.

 

Politikų nesutarimai pasiekė ir Vilnių. Socialdemokratas Bronius Bradauskas sako, kad toks politikų elgesys – nepateisinamas: „Negalima vienas kito purvais drabstyti. Reikia išlikti kuo tvirtesniam, kiekvieną žmogų reikia gerbti“.

 

Konservatorius Kęstutis Masiulis siūlo politikams nesipykti ir susitaikyti: „Aš manau, kad jie abu turi paspausti vienas kitam ranką ir susitaikyti. Negi gyvensi su tuo pykčiu, tai nuodėmė“.

 

Visą reportažą apie politikų rietenas žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt