Naujienos

20161228_zemaitaitis (Mobile)

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pasistatė didelį namą, ir ne bet kur, bet Lietuvos milijardierių rajone Laurų gatvėje, kur gyveno ir pats turtingiausias Lietuvos žmogus Nerijus Numavičius bei kur iki dabar gyvena Lietuvos milijonieriai.

 

KK2 žurnalistams R. Žemaitaitis sakė, kad name yra 4 kambariai – du vaikams, vienas jam ir žmonai, darbo kabinetas.

 

Politikas sako, kad padaręs klaidą, kad kaip kandidatas Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos privačių ir viešų interesų deklaracijoje nenurodęs, kad turi tokį turtą: „Tačiau jau turto deklaracijoje, kurioje galiu viešai parodyti, tai sklypas yra, jis yra būtent nuo 2014 metų deklaruotas“.

 

Seimo narys sako, kad namą pasistatė iš parlamentaro algos: „Na atlyginimai Seimo nario yra pakankamai dideli“.

 

KK2 žurnalistai nuvyko ir aplankė Remigijaus namus. Pats R. Žemaitaitis sako, kad jo namas – ekonominis variantas.

 

„Na praktiškai, ko gero ekonominis, nes matot, vis visur mediena, labai daug medienos, yra medienos ir perdengimas ir viršus, o mediena iš mano miško“, – sakė R. Žemaitaitis.

 

Anot politiko, brangiausia name buvo įrengti vandens nuotekas: „Brangiausia ko gero visi vandens tinklai, nuotekos – pats brangiausias dalykas“.

 

„Sklypą aš rinkausi su bičiuliu, kada kalbėjausi, kadangi aš gimiau ant vandens – Šilutėje, ant marių, ant Nemuno, ir man vanduo yra viskas mano gyvenime“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos R. Žemaitaitis.

 

Remigijus laidoje atskleis, kad namo ir sklypo bendra vertė neturėtų viršyti 200 000 eurų.

 

„Pati viso sklypo vertė išeis apie 55 tūkst. eurų. Čia su palūkanomis, nes dar moku palūkanas procentus eurais, ne litais. Aš esu paskaičiavęs, bendrai mano kaštai, kadangi pirmam aukšte tikrai virtuvė ir holą esame įsirengę, vaikų kambariai yra, tai jeigu  visą pilnai apstatyti, įrengti kainuos apie 180 000 eurų“, – laidoje sakys R. Žemaitaitis.

 

Visą reportažą apie Remigijaus Žemaitaičio namą ir jo kaimynus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt