Naujienos

20160930_antonovas (Mobile)

Penktadienio vakaro laidoje „KK2 Penktadienis“ 77 – erių metų vyriausias Lietuvos tėvas Vidas Antonovas pasakos, kad nors jį neseniai pakirto infarktas, visgi jo vyriškumas niekur nedingo. Kitą dieną po operacijos jis jau troško savo žmonos.

 

„Pirmą dieną, kai mane žmona nuvedė iš tų baisių operacijų į dušą, aš sakau: „Žmonele, mums reikia pasimylėti“. O man žmona sako: „Negražu, negalima. Tau bus blogai“. O aš sakau noriu ir galima. Visą parą pragulėjau ir norėjau žmonos“, – laidoje kalbės Vidas Antonovas.

 

„Galvojau, kad gal žmona turi kokį meilužį, kad neprisileidžia. Dar bandžiau sakyti, kad gal kur išeinam, o ji man draudė, sakė kad mirsi ir viskas“, – 19 val. 30 min. laidoje kalbės V. Antonovas.

 

Tuo tarpu profesorius Balys Dainys sakys, kad po tokio infarkto, kokį patyrė Vidas, tokių krūvių reikėtų vengti bent 6 mėnesius, bet pridurs, kad yra varpos implantą statęs net 84 metų vyrui.

 

Laidoje dalyvavęs kinų tradicinės medicinos ekspertas Raimondas Dikčius sakys, kad tokiame amžiuje užsiiminėti seksu – tikra beprotybė.

 

 „Pagal tradicinę kinų mediciną, žmogus ateina su įgimta „či“ energija ir įgimta „esencija“. Kai įgimta „či“ išsenka – žmogus miršta. Kai įgimta „esencija“ pas žmogų išsenka, jam prasideda impotencija. Ir tokiame amžiuje užsiiminėti seksu… Tai čia krikščionims apie Dievą reikia galvoti, budistai medituoja. Pono Antonovo atvejis yra kitas, jis yra ilgai buvęs vietose, kur negalėjo užsiiminėti seksu, todėl tikėtina, kad savo „či“ jis neištaškė“. – laidoje pasakos kinų medicinos ekspertas Raimondas Dikčius.

 

Pats Vidas sakys, kad per savo gyvenimą įkalinimo įstaigose praleido ne tiek ir daug – 20 metų: „Nelabai daug. 20 metų. Duodavo kiekvieną mėnesį po dvi paras pasimatymų. Ir per naktį būdavo ir 10 ir daugiau meilės kartų“, – sakė Antonovas.

 

R.Dikčius laidoje atskleis, kad tik sveikas gyvenimas gali prailginti vyro seksualinius gebėjimus.

 

„Energijos duoda reguliarios maudynės šaltame vandenyje. Ir ne po pirties, bet grynai maudymasis šaltame vandenyje. Tada reikia vengti cheminių dalykų, tabako, alkoholis tik saikingai“, – sakė kinų medicinos ekspertas Raimondas Dikčius.

 

Laidoje taip pat dalyvaus ir Lietuvoje skandalingai išgarsėjusi erotinis modelis Kristina Domaševičiūtė, kuri pasakos, kad lietuviai nėra tokie atviri, kaip užsieniečiai.

 

„Lietuviai labai gaili komplimentų merginoms, o užsieniečiai negaili. Dažniau vaišina, dovanas dovanoja“, – sakė Kristina.

 

Be to, mergina atskleis, kad šiuo metu turi širdies draugą italą, kuris gyvena Dubajuje: „ Mes susipažinome kavinėje ir jis man pasirodė įdomus. Kai važiuoju fotosesijų darytis ir susitinkame. Paskutinį kartą buvau prieš 3 mėnesius. Dažnai susirašome internetu, apsikeičiame nuotraukomis“.

 

Visą laidą žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt