Naujienos

20170110_urbsys (Mobile)

Seimūnai ir toliau mažina savo privilegijas – kadencijos pradžioje buvo panaikinta galimybė parlamentarams nuomotis automobilius, dabar norima panaikinti ir Seimo viešbučio apsaugą.

 

Tuo ypač nepatenkintas Seimo narys Povilas Urbšys, politikas teigia, kad visame pasaulyje dėl terorizmo pavojaus saugumas didinimas, tuo tarpu Lietuvoje – atsisakoma bet kokios apsaugos.

 

„Mes matome, kas darosi pasaulyje, teroro akto tikimybės išaugusios ir Lietuva yra tarp tų Europos valstybių, kuri gali tapti teroristų taikiniu. Tos struktūros, kurios atsakingos už valstybės saugumą, jie turi įvertinti, ar galimi teroro aktai yra galimi Seimo pastatų atžvilgiu, ar Seimo narių atžvilgiu“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės P. Urbšys.

 

P.Urbšys sako, kad jis apsiginti pats sugebės, tačiau jam labiausiai baisu dėl kolegų: „Aš asmeniškai tikrai apsiginsiu nuo teroristų, ar kokių banditų, tai tikrai man tos apsaugos nereikia. Bet įvertinant tą rezonansą, kuris gali atsitikti, tai pažiūrėkime apklausos, kurios yra, nes čia ir Seimo problema, kodėl Seimas dirba taip, kad jį reikia saugoti? Ne tiktai nuo teroristų, bet ir nuo savo respublikos piliečių“.

 

Seimo narys Algimantas Salamakinas KK2 žurnalistams atskleis, kad jis jau yra nukentėjęs nuo ilgapirščių.

 

„Buvo ir apsauga, ir viską, bet kada duris gali lauko atsidaryti su šaukštu. Ką reikėjo, tą pasiėmė ir išėjo, tai apsauga vis tiek reikalinga, ne tik dėl to, bet ten stovi Seimo narių transportas, dabar jis bus asmeninis transportas“, – laidoje kalbės A. Salamakinas.

 

Tačiau yra ir besidžiaugiančių tokiomis permainomis. Viena tokių – konservatorė Agnė Bilotaitė.

 

„Man regis, kad čia daugiau vos ne priežiūros funkcija – kada grįžti, su kuo grįžti, kelintą valandą ir panašiai. Mes ten tikrai turime labai daug apsaugos ir kamerų ten yra pas mus laiptinėje“, – laidoje kalbės A. Bilotaitė.

 

Visą reportažą apie Seimo viešbučio apsaugą žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt