Naujienos

DSC_0093 (Mobile)

2017 – uosius LNK žiūrovai pasitiks siautulinga šventine fiesta, kurioje dalyvaus ne vienas žinomas politikas bei šou pasaulio atstovas.

 

Naujųjų filmavimas televizijoje neapsiėjo be nesusipratimų… Filmavimo aikštelės administratorė Stasė (vaidmenį atlieka aktorė Vaida Lisikaitė) yra labai išsiblaškiusi mergina. Jai nuolatos nutinka patys keisčiausi dalykai – kažkur dingsta šventės scenarijus, ji nepažįsta į šventę atvykusių svečių, o dėl to mergina nuolatos susilaukia priekaištų iš „pulte“ sėdinčio režisieriaus (vaidmenį atlieka Mantas Stonkus) ir šventės organizatoriaus (vaidmenį atlieka Vytenis Pauliukaitis).

 

Dar didesnė sumaištis įvyksta, kai netikėtai į renginį prisistato du tautiniais rūbais vilkintys prievaizdai (vaidmenis atlieka Gabrielė Malinauskaitė ir Giedrius Leškevičius) , kurių tikslas – prižiūrėti, kad Naujų sutikimo metu niekas negertų alkoholio, nerūkytų ir nesikeiktų rusiškai.

 

Prie renginio durų viską prižiūri du apsauginiai – Stasiukas ir Algiukas (vaidmenis atlieka radistai Rolandas ir Jonas), kurie atidžiai kontroliuoja, kas gali patekti į renginį, ir kas ne. Tiesa, ne visada tai vyksta sklandžiai – apsaugos darbuotojai nepažino į Naujų metų sutikimo vakarą atvykusio Seimo nario Kęstučio Smirnovo, kuris yra dziudo meistras bei yra laimėjęs ne vieną tarptautinį kovos menų turnyrą tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Kaip pavyko naujam Seimo nariui ir apsaugos darbuotojams išsiaiškinti santykius – sunku net ir nuspėti…

 

Į šventę prasmuko ir dar vienas personažas – Kęstis (aktorius Julius Žalakevičius). Naujųjų metų žiburėlio žiūrovai pamatys, kaip jam sekėsi pardavinėti kontrabandines cigaretes ar Seimo narys Remigijus Žemaitaitis jam paskolino šautuvą, kuriuo jis norėjo atsikratyti apsaugininkų šunimi…

 

Naujametiniame LNK žiburėlyje „Kaip mes sutikimo Naujuosius“ žiūrovai išvys intriguojančius televizijos darbo užkulisius, kur žvaigždės ne visuomet šypsosi, ne visada viskas vyksta sklandžiai, ne viską įmanoma surežisuoti ir numatyti…

 

Tačiau nepriklausomai nuo gausybės netikėtumų ir siurprizų, visgi Naujieji ateis.

 

Naujųjų metų vakarą į sceną žengs Stano ir Zvonkaus duetas, Ingrida Kazlauskaitė, atlikėja Laisva, atlikėja Dzala, atgims legendinė grupė „Išjunk šviesą“, estrados princas Rytis Cicinas bei į sceną žengs netikėtas duetas – laidų vedėjai Justė Žičkutė ir Žygis Stakėnas.

 

Su naujais metais žiūrovus sveikins Seimo nariai Kęstutis Masiulis, Petras Gražulis, Mantas Adomėnas, Petras Čimbaras, Remigijus Žemaitaitis ir kiti. Renginį ves info šou KK2 vedėjas Tomas Ališauskas ir atlikėja bei žurnalistė Laisva.

 

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt