Naujienos

20161109_kk2_naisiai (Mobile)

Visoje Lietuvoje gerai žinomo Naisių miestelio žmonės laidoje KK2 atskleis, kad jokių stebuklų čia nėra, o Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis iš tiesų nesirūpina kaimo žmonėmis.

 

„Ponas Ramūnai, kodėl Jūs meluojat, kad iš Lietuvos žmonės neemigruotų, bet Jūsų kraštiečiai patys važiuoja į užsienį gyventi ir dirbti. Čia neįmanoma pas Jumis dirbti – algos mažos, sąlygos irgi prastos. Bandykit nueiti pats, ar buvot nors kartą nuėjęs į fermą pažiūrėti, kaip dirba žmonės ir kokios sąlygos yra, kokiomis sąlygomis dirba. Tada galėsite teigti apie tą emigraciją“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės Naisių miestelio gyventojas.

 

Naisiuose gyvenantis Aleksas teigia, kad Naisiuose egzistuoja vergovė.

 

„Mes buvome Karbauskio vergai. Taip, mes buvome Karbauskio vergai. Paprasčiausiai čia tiek ir tereikėjo, kad rimbo tik bereikėjo“, – apie darbą Ramūno Karbauskio vadovaujamoje įmonėje pasakos Aleksas.

 

Vyras atskleis, kad dirbamas šėriku, per mėnesį uždirba tik apie 400 eurų bei teigs, kad yra ne kartą tekę ir nardyti po karvių mėšlą.

 

„Pirštinių niekas neduoda. Atsiprašant, po šūdą turi nardyti su rankomis tomis pačiomis. Transporteris nukrito, tai turi užsidėti be pirštinių, be nieko ir dar paburbuliuoja, kam tau tos pirštinės?“, – kalbės buvęs darbuotojas.

 

Tačiau ne visi miestelio gyventojai tokie kategoriški. Daugelis džiaugiasi, kad R. Karbauskis sutvarkė miestelį, iššlavė gatves, pastatė kultūros centrą, įkūrė teatrą.

 

„Labai geras, pažiūrėkite, kaip mes esam gražiai sutvarkyti“, – laidoje KK2 kalbės Naisių gyventoja.

 

Dauguma miestelio gyventojų turi darbus, nes dirba Ramūno Karbauskio valdomose įmonėse – melžia karves, šeria jaučius ir arklius, tręšia ir aria laukus: „Nėra pas mus, kad žmonės neturėtų darbo, būtų nevalgę, asocialų irgi nėra. Per šventes yra pasakyta negerti“.

 

Visą istoriją apie Naisių miestelį ir jame gyvenančius žmones žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2, per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt