Naujienos

20160922_merunas (Mobile)

Penktadienio vakarą laidoje „KK2 Penktadienis“ operos solistas Merūnas Vitulskis pasakos apie savo gyvenimą – darbą statybose, legendinio šou „Kelias į žvaigždes“ atranką ir dabartinius koncertus užsienyje.

 

Žinomas solistas išpopuliarėjo projekte „Kelias į žvaigždes“ 2005 – aisiais metais. Projekto prodiuseris Laurynas Šeškus laidoje prisimins, kad komisija buvo apstulbusi išgirdusi dainuojant Merūną.

 

„Prisimenu tuo metu vyko atranka ir staiga įsirauna vaikinukas, toks visiškai paprastas „bachūriukas“, paprastas. Ir pradeda dainuoti operiniu tenoru. Tuo metu buvo populiarus atlikėjas Rusijoje Baskovas ir mes sakėme „ooo Baskovas atėjo!”, – apie pirmą susitikimą su Merūnu pasakos L. Šeškus.

 

Maestro Donatas Katkus laidoje sakys, kad Merūnas – išskirtinis talentas: „Merūnas yra unikumas. Toks unikumas dar yra tik Virgilijus Noreika“.

 

19 val. 30 min. laidoje „KK2 Penktadienis“ Merūnas pasakos, kad karjeros pradžia nebuvo lengva. Prisimins, kad teko dirbti sunkius darbus.

 

„Buvo momentas, kuomet dirbau viename prekybos centre taip vadinamuosiuose „užkulisiuose“. Kai būdavo pažeidžiami cemento maišai, juos reikėdavo perpilti į kitus maišus. Ir visas tas skyrius buvo dulkėse. Vos pradirbus savaitę ten, jau pradėjau kosėti kraujais“, – prisimins solistas.

 

M.Vitulskis pasakos, kad kartą po koncerto prie jo priėjo vieno žinomo Lietuvoje vyro žmona ir paklausė, ar solistas prisimena juos, kadangi Merūnas jų namuose yra įrenginėjęs apšiltinimą.

 

Dabar Merūnas gali džiaugtis pripažinimu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Solistas savo pasirodymus rengia didžiausiuose ir garbingiausiuose Europos teatruose.

 

„Išvažinėjimai vyksta nereguliariai, kas 2-3 mėnesius, bet kai išvažiuoju, tai ilgam. Kartais 3 ar 4 mėnesiams“, – pasakos M. Vitulskis.

 

Vyras sakys, kad jam dabar tenka dainuoti Vokietijoje, Italijoje, Austrijoje ir kitose Vakarų Europos šalyse.

 

M.Vitulskis atkleis, kad solistai pagrinde dainuoja itališkai, tačiau pats Merūnas kalbėti šia kalba dar nedrįsta: „Pagrinde visi solistai dainuoja italų kalba arba rusų klaba, arba vokiečių kalba, o aš pagrinde dainavau italų kalba“.

 

„Suprantu viską, bet komplekso kalbėti itališkai vis neišsimušu iš savęs. Italai pakankamai kritiška tauta, jie už gryną ir švarią kalbą ir suklysti nelabai leidžia, iškart pataisys. Ir pradedi kompleksuoti“, – sakė M. Vitulskis.

 

Merūnas sakys, kad nors jam tenka daug koncertuoti užsienyje, visgi dabar vyras galvoja ir apie grįžimą į Lietuvos sceną.

 

„Lietuvos rinkoje mano stiliaus atlikėjų beveik nėra, tai reikia griebti jautį už ragų ir kurti naują programą“, – sakys M. Vitluskis.

 

Operos solistas laidoje taip pat atskleis ir savo vardo reikšmę.

 

„Taip, tai yra legenda, kaip vikingai plaukdavo Nemunu ir plėšdavo lietuvių kaimus. Vienas iš tų kaimų yra Vitulskių kaimas, dabartiniai Šančiai Kaune, ir ten pagal istoriją buvo pilis, kurioje gyveno kunigaikštis, kuris turėjo sūnų Merūną. Kai vikingai plėšdavo kaimus, jie pasiimdavo vaikus ir juos užaugindavo kaip karius. Ir taip gavosi, kad vaikas grįžęs priešu atpažino motiną ir kad yra iš čia kilęs. Ir nuo to laiko vikingai neplaukė į Lietuvą, nes visi suprato, kad yra kilę iš šių kraštų“, – laidoje KK2 Penktadienis pasakos M. Vitulskis.

 

Visą laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite penktadienį 20 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt