Naujienos

IMG_9881 (Mobile)

Daugiaserijinio filmo „Juodosios našlės“ žvaigždė Marija Korenkaitė laidoje KK2 pasakos, kad pradėjus rodyti serialą, pasitaikė ir ne vienas kurioziškas įvykis. Vienas paskutinių – prie aktorės gatvėje priėjo praeivis ir paklausė, kodėl ji nužudė savo vyrą…

 

Marija sako, kad gyvenimas ir kinas – du skirtingi dalykai.

 

„Man atrodo, kad kiekvienoje moteryje yra tiek daug visko, kiekvienoje ne tik aktorėje, bet aktoriai yra linkę kapstyti ir ieškoti tų savybių savyje. Vienas mano kolega sako, kad jeigu gali suvaidinti blogą žmogų, tai ir tavyje yra. Pas mus visus yra. Kaip gėrio, meilės, stiprybės“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės serialo „Juodosios našlės“ žvaigždė.

 

Marija pasakos, kad tapti aktore ją pastūmėjo jos šeima, o ir Marijos tėtis yra liaudies teatrų režisierius.

 

„Mama užsiminė, kad gal tu nori tapti aktore? Man atrodė visiška nesąmonė, mane labai nustebino. Bet paskui ta mintis ėmė kirbėti, kažkaip darėsi neramiau ir neramiau. Vienas vakaras buvo lemiamas. Buvau Keistuolių teatro koncerte, nors jie man visados labai patikdavo, bet tą vakarą buvo kažkoks kosmosas. Toks didelis įspūdis ir mačiau, kad žmonės ir verkia, ir juokiasi, ir aš tą patį darau. Ta naivi mintis apie tą laimę ir grožį, kurią kuria scenoje, kažkaip galutinai man padėjo apsispręsti“, – pasakos M. Korenkaitė.

 

Kol Marija nebuvo įstojusį į aktorinį, daugelis ją gąsdino, kad teatre neužsidirbsi pinigų, tačiau tai būsimajai aktorei nebuvo svarbu.

 

„Pirmas honoraras, aš jį labai gerai atsimenu, man atrodo buvo septyni litai. Kad mums visiems išdalino ir mes oriai išsinešėme juos. Išgėrėm kavos ar sriubos suvalgėm. Bet jie buvo labai brangūs tie septyni litai“, – laidoje pasakos M. Korenkaitė.

 

Aktorė taip pat atskleis, kad ji vaidinti gali daug ką, tačiau kategoriškai atsisako vaidinti erotinėse scenose.

 

„Nu tikrai atrodo gauni pasiūlymą kažkokį vaidinti ir verti scenarijų ir būtinai būna scena, kur vis tiek reikia nusirengti. Aš ten nuogos nugaros, ar buvimo su apatiniais nelaikau tokiu nuogumu, atviros erotinės scenos nesu aš vaidinusi“, – kalbės M. Korenkaitė.

 

Visą interviu su aktore žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.  

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt