Naujienos

20160928_betmenas (Mobile)

Vilniaus „Betmenas“ Renatas Kačinauskas visą gyvenimo buvo vienas, neturėjo jokių giminių, kadangi yra užaugęs vaikų namuose. Tačiau vieną dieną įvyko stebuklas – vilnietis susirado savo tikrą pusbrolį, o laidos KK2 žiūrovai trečiadienio vakarą išvys jaudinantį vyrų susitikimą.

 

Renato pusbrolis Kęstas gyvena Užušilių kaime, Biržų rajone.

 

19 val. 30 min. laidoje KK2 Kęstas sakys, kad apie tai, kad Renatas jo pusbrolis, jam pasakiusi jo pusseserė: „Su pussesere bendravom ir ji pasakė, kad yra toks, kad „betmenas“ yra mūsų pusbrolis, ko iki šiol nežinojau. Tada susiskambinome ir sugalvojome susitikti. Tai 49 metus nežinojau, kad toks yra“.

 

Kęstutis pasakos, kad jis yra didelis „Betmeno“ gerbėjas. Be to, Renato pusbrolis pasakos, kad jis yra matęs jo mamą ne kartą – pas ją svečiuodavosi, draugaudavo, tačiau nežinojo, kad ji turi sūnų Renatą.

 

„Dar nuo vaikystės atsimenu, kai mano mamytė buvo gyva, sueidavo jos, atvažiuodavo į svečius“, – laidoje KK2 prisimins „betmeno“ pusbrolis Kęstutis.

 

Kęstutis pripažins, kad net neįsivaizdavo, koks sunkus buvo Renato gyvenimas, net nežinojo, kad vyras visą vaikystę praleido vaikų namuose.

 

Visą reportažą apie Renato susitikimą su jo pusbroliu žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt