Naujienos

20161031_guodyte (Mobile)

Garsi Lietuvos aktorė Agnė Gaudytė tapo žvaigžde Rusijoje. Lietuvaitė nusifilmavo filme „Ekipažas“, kuriame atliko pagrindinį  lėktuvo pilotės Aleksandros vaidmenį. Filme „Ekipažas“ rodomas oro uostas po žemės drebėjimo ir ugnikalnio išsiveržimo.  Lakūnai bei stiuardesės gelbėja žmones ir mėgina pakilti į orą siaučiant stichijai.  

 

„Man, kaip aktorei iš Lietuvos, dalyvauti tokio dydžio projekte – likimo dovana, kuria nepasinaudoti tikrai negalėjau, nes nežinau, kada apskritai Rusijoje bus filmuojamas tokio dydžio filmas“, – laidoje KK2 kalbės A. Gaudytė.

 

Gražuolė lietuvaitė sužavėjo visą filmavimo grupę, o spauda pradėjo trimituoti, kad tarp lietuvaitės ir vieno garsiausių Rusijos aktorių Vladimiro Maškovo įsiplieskė romanas. Tačiau lietuvė turi nuraminti visus – jokių romanų nebuvo, šalia Agnės visą laiką buvo jos mylimasis Saulius.

 

„Pagal scenarijų taip susiklostė, kad su Maškovu mes praktiškai visada vaidindavome kartu, labai dažnai aikštelėje kartu.“, – kalbės A. Gaudytė.

 

Teigiama, kad filmo „Ekipažas“ biudžetas – 60 milijonų dolerių ir tai yra vienas brangiausių šiandieninės Rusijos filmų.

 

Po filmavimųsi į Lietuvą grįžusią Agnę užklupo problemas – ji buvo išvadinta Tautos išdavike, „vatnike“.

 

„Mes susirenkame dirbti, kiekvienas stengiamės atlikti savo darbą kuo geriau. Aišku, niekados nelikdavai abejingas tiems įvykiams. Net kai vyko Maidanas, visi Rusijos aktoriai filmavosi Ukrainoje“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės A. Gaudytė.

 

Be to, Agnė yra nusifilmavusi ir ukrainiečių seriale „Kvapų detektyvas“, kur vaidino detektyvę Iriną. Serialas buvo filmuojamas pačiame Rusijos ir Ukrainos karo įkarštyje, dėl mūšių buvo atšaukta daug filmavimų.

 

Visą reportažą apie Agnę Gaudytę žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt