Naujienos

20161102_mafija (Mobile)

Lietuvoje gimė nauja antikorupcinė organizacija – Nacionalinė kovos su korupcija agentūra.

 

„Esu steigėjas nacionalinės korupcijos su korupcija agentūros, kurios tikslas – realizuoti tai, ko aš siekiau eidamas į Seimo rinkimus. Tikslas man nebuvo kažkur patekti, tikslas – kova su korupcija“, – laidoje KK2 kalbės K. Krivickas.

 

Ir nors Kristupas nepateko į Seimą, tai jo nepalaužė, priešingai – dar labiau įkvėpė kovai.

 

„Mes jau pirmą raundą laimėjome – labiausiai susitepusios partijos nepateko į Seimą, arba pateko labai sumenkusios ir mes jas aplenkėm. Pirmas smūgis korupcijai yra suduotas. O ta agentūra bus platforma naujiems smūgiams“, – 19 val. 30 min. laidoje sakys K. Krivickas.

 

Kristupas atskleidžia, kad kol partijos derina Vyriausybę ir koaliciją, jis ruošia antikorupcinį smūgį išrinktoms partijoms, o pirmiausia – valstiečiams.

 

„Darbo yra labai daug, ir čia tik pradžia. Tikiuosi, kad turėsime žmonių palaikymą ir manau, kad priversime tą permainų naują koaliciją apsivalyti nuo korupcijos“, – sakys K. Krivickas.

 

Be to, K. Krivickas teigia, kad prieš korupciją kovojanti agentūra turės savo atvirą kanalą, kuriame bus pateikiami vaizdo siužetai apie susitepusius politikus ir jų turtus.

 

Visą siužetą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt