Naujienos

201161209_juste (Mobile)

2017 – uosius LNK žiūrovai pasitiks siautulinga šventine fiesta, kurioje dalyvaus ne vienas žinomas politikas bei šou pasaulio atstovas. Be to, scenoje su populiariais Lietuvos atlikėjais pasirodys ir KK2 laidos vedėja Justė Žičkutė, kuri su savo kolega Žygimantu Stakėnu atliks dainą „Nauji čia pat“.

 

Tiek Justei, tiek Žygiui tai nebuvo „pirmas kartas“ scenoje, tačiau Justė sako, kad tai buvo toks pirmas jos pasirodymas prieš televizijos kameras: „Realiai į sceną žengiau tikrai ne pirmą kartą, bet prieš televizijos kameras dainuoti nesu įpratus“.

 

Beje, Justė yra baigusi muzikos mokyklą bei kelis mėnesius net yra lankiusi klasikinį dainavimą.

 

Justei ir Žygiui dainą kūrė Stano (Stanislovas Stavickis).

 

J.Žičkutė žurnalistams sakė, kad ji buvo įpratusi Žygį matyti tik televizijos ekrane: „Žygis yra labai paprastas žmogus. Su juo labai lengva dirbti. Po visų repeticijų jis pasirodė kaip labai geras ir nuoširdus. Tikrai paliko didelį įspūdį“.

 

Justė atskleis, kad sunkiausias dalykas buvo šokis su aukštakulniais: „Šokis nebuvo tikrai sudėtingas, bet šokti su aukštakulniais yra labai sudėtinga!”.

 

Naujų metų vakarą į sceną taip pat žengs Stano ir Zvonkaus duetas, atlikėja Dzala, atgims legendinė grupė „Išjunk šviesą“, Ingrida Kazlauskaitė, atlikėja Laisva bei estrados princas Rytis Cicinas.

 

Šventinėje laidoje taip pat pasirodys radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, komikas Mantas Stonkus, o pagrindinio režisieriaus vaidmenį atliks Vytenis Pauliukaitis.

 

Su naujais metais žiūrovus sveikins naujasis Ministras pirmininkas Sauslius Skvernelis, Seimo nariai Kęstutis Masiulis, Petras Gražulis, Mantas Adomėnas, Petras Čimbaras, buvęs parlamentaras Remigijus Žemaitaitis ir kiti. Renginį ves info šou KK2 vedėjas Tomas Ališauskas ir atlikėja Laisva.

 

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt