Naujienos

20161227_morkevicius (Mobile)

Lietuvą sukrėtė dar vienas baisus nusikaltimas – Kaune sušaudytas garsus sportininkas Remigijus Morkevičius. Draugai ir kaimynai laidoje KK2 pasakos, kad nors visuomenė apie Remigijų yra susidariusi įvairias nuomones, visgi jis buvo geraširdis žmogus.

 

„Man įstrigo, kad jis toks neabejingas tam, kuris neturi šiai dienai nieko. Ir vieną kartą mačiau, kaip jis davė 5 litus, ar eurus benamiui ir man pasirodė, kad vis tiek jaunas vyras ir mato, kad kažkas neturi pinigų“, – 19 val. 30 min. laidoje kalbės Ona, kuri šalia R. Morkevičiaus gyveno visą gyvenimą bei matė, kaip šis užaugo R. Morkevičius.

 

Kitas kaimynas džiaugėsi sportininko kaimynyste, mat šis sugebėdavo sutramdyti konfliktuojančias gaujas: „Jeigu čia kur muštynės būdavo, tai jisai čia išeidavo, sutvarkydavo viską. Buvo čia ramybė ir tvarka pas mus iš tikrųjų“.

 

Kaimynai prisimena, kad lemtingą vakarą išgirdo šūvius, tačiau manė, kad tai tik vaikų šėlionės su pirotechnika.

 

„Po 19 valandos gal buvo.  Negaliu nustatyti tikslaus laiko, bet mes sėdėjom, aš tai manyčiau, kad po 19 val. vakaro. Sėdėjom virtuvėje ir išgirdom 4 iš eilės tokius iššautus, bet mes galvojome, kad čia petardos“, – laidoje pasakos kaimynė Ona.

 

„Visiems rūpi ir visiems skauda, bijo, kad taip nutiks jų pažįstamiems, artimiesiems ir natūralu, kad žmonės reaguoja. Lygiai toks pats žmogus ir aš, lygiai taip pat sureagavau. Ne tai, kad smalsumo vedamas, tiesiog reikia rodyti pavyzdį, galbūt reikia, kad Seimo nariai, Prezidentė atkreiptų dėmesį ir stabdytų tokius dalykus, kad jų nebūtų“, – iš įvykio vietos pasakos Remigijaus kaimynas Arūnas.

 

Visą reportažą apie Remigijaus Morkevičiaus mirtį žiūrėktie šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt