Naujienos

20170103_buskevicius (Mobile)

Buvęs Kauno miesto vicemeras Stanislovas Buškevičius KK2 žurnalistams pasakos, kad dabar gali džiaugtis gyvenimu – niekur nereikia skubėti, o ir gali šiek tiek eksperimentuoti su savo išvaizda. Atvykę KK2 žurnalistai pamatė, kad Stanislovo plaukai – pasikeitę.

 

„Žinote, kai nesi tokioje aktyvioje politikoje, tai ir atsigauni. Tai natūraliai, šampūnas. Nieko man nereikia daryti, stilius kaip matote yra toks, koks dabar madingas“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės S. Buškevičius.

 

„Spalva būna kaip pas Holivudo žvaigždes, pas įvairius sportininkus, tai kodėl gi nepakeitus stiliaus, kai nereikia nešioti kiekvieną dieną kaklaraiščio, kostiumo, visada reikia eiti į priekį, o ne žiūrėti atgal“, – sakys S. Buškevičius.

 

Be to, buvęs politikas sakys, kad būtent jis pradėjo kovą su alkoholiu, ir jau seniai yra sakęs, kad Lietuvą reikia blaivyti.

 

„Aš jau daug metų kalbu, dar nebuvo jokių Verygų, kad reikia nerūkyti, nevartoti alkoholio. Alkoholis iš tiesų turėtų būti brangus ir sunkiai prieinamas. Galėtų tai būti švediškas variantas, suomiškas. Man tiktai gaila, kad Seime niekas neužregistravo, tik apie tai kalba“, – sakys S. Buškevičius.

 

Buvęs politikas sako, kad jeigu per šventes padauginote – pradėkite sportuoti ir sveikai gyventi.

 

„Aš rekomenduočiau sportuoti ir nevartoti alkoholio. Na bet jeigu jau prisigėrei, tai išsivemk, pabūk ir kitą dieną pradėk bėgioti po truputį ir pamiršk alkoholį. Dar daryk fizinius pratimus. Beje, mokslininkai nustatė, kad fiziniai pratimai smegenims veikia taip pat gerai, kaip ir stiprūs antidepresantai. Fiziniai pratimai ir krūviai tai yra laimės formulė“, – laidoje kalbės S. Buškevičius.

 

Visą reportažą apie Stasio Buškevičiaus pasikeitimus ir patarimus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt