Naujienos

matijosaitis (Mobile)

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis toliau keičia laikinosios sostinės politikų gyvenimą iš esmės. Nuspręsta iškraustyti Vytauto Šustausko Laisvės sąjungos partijos būstinę iš Kauno miestui priklausančių patalpų. V. Šustauskas mano, kad taip vyksta dėl to, nes pats Visvaldas nori ten perkelti savo organizacijos būstinę bei laidoje sakys, kad savo teises gins bado streiku ir mitingais.

 

„Tuoj pat įsikurs pats Matijošaitis. Nu ką darysi… Bet man atrodo atsikas kauniečiai jo greitai, kada jis viską tik sau, sau. Tokia šutvė“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės V. Šustauskas.

 

Tuo tarpu meras atšauna – tos patalpos yra miesto ir partijos neturėtų jų naudoti už dyką.

 

„Jeigu reikia patalpų, tai tegul jie sprendžia jas savarankiškai, bet tai tikrai nėra viso miesto bendruomenės rūpestis. Kur jie susiras, tegul nuomojasi, statosi, perkasi, čia jau jų reikalas“, – laidoje kalbės V. Matijošaitis.

 

Vytautas žurnalistams pasakos, kad šios patalpos – istorinė vieta, čia pradėta tiek akcijų, žygių.

 

„Viskas praėjo, visas gyvenimas. Čia daug įdėta ir to turto užgyventa, kur viską dėti, net nežinau. Paimsiu, nunešiu raktus, lai patys kraustosi, meta lauk“, – sakys V. Šustauskas.

 

„Noriu pasakyti Matijošaičiui, kad tiek metų pragyvenom, viskas ramiai buvo, išjudins partiją – ir mes pradėsim judinti, ieškoti visokių priekabių, mitingų, dar bado akciją surengsim, neduosim ramiai gyventi“, – kalbės V. Šustauskas.

 

Ir iš patalpų vejamas ne tik Vytautas, pasirodo, kad toks pats likimas laukia ir dar vieno buvusio mero – konservatoriaus Andriaus Kupčinsko.

 

„Pirma, noriu pasakyti, kad diskusijos nebuvo absoliučiai jokios, nei mūsų kas klausė, nei su mumis diskutavo. Mes sprendžiame miesto reikalus. Partijos būstinė aišku daugiau naudojama popietiniu laiku, nes žmonės užimti, dirba, todėl dažniausiai naudojasi patalpomis vakaro metu“, – sakys A. Kupčinskas.

 

Dabartinis Kauno meras mano, kad jeigu partijos nesinaudotų Kauno miesto patalpomis, miestas per visą tą laikotarpį būtų gavęs apie 1 milijoną eurų.

 

„Grubiai aš Jums galiu pasakyti, kad įvairios partijos naudojasi apie 1000 kvadratinių metrų patalpų. Iš jų daugiausiai turi apie 300 kvadratų konservatoriai, 7 politinės jėgos. Ir mes taip grubiai paskaičiavome, kad kokį 1 mln. eurų miestas būtų gavęs per visą laikotarpį, jeigu patalpos būtų buvusios išnuomotos“, – kalbės V. Matijošaitis.

 

Visą istoriją žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt