Naujienos

20160921_gaidamavicius (Mobile)

Kandidatas į Parlamentą, socialdemokratas Egidijus Gaidamavičius Panevėžyje pametė automobilį. Kol politikas bendravo su rinkėjais bei dalino savo skrajutes, jam atrodė, kad kažkas pavogė jo automobilį.

 

„Rytas, telefonas skamba, čia mintys sukasi įvairios, ką reikia šiandien padaryti, nes aibė susitikimų suplanuota, kad nepavėluoti. Apsikirpau, užeinu dar į draudimo kompaniją, ten po to agitacinius lankstinukus pasiėmiau, grįžtu ir kaip per kojas pakirto – nėra automobilio“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 įvykį prisimins politikas.

 

E.Gaidamavičius iškart kreipėsį į teisėsaugą: „Atvažiavo policininkai operatyviai. Matyti turi savo instrukcijas, kaip ką daryti. Aplinkui veža ir sako, gal čia, gal čia? O pačiam burna perdžiūvus, vis tiek rinkiminė agitacija, lankstinukai ką tik suvažiavo, plakatai buvo bagažinėje, nu viskas žlunga“.

 

Politikas pasakos, kad automobilis nebuvo pigus – kainavo 70 tūkstančių eurų.

 

Egidijus jau rašė pareiškimą komisariate apie pavogtą automobilį, tačiau atskriejo žinia iš policijos – Juozo Urbšio gatvėje stovi E. Gaidamavičiaus džipas.

 

„Komisariate buvo skambutis, kad Jūsų automobilis pastebėtas prie tokios ir tokios vietos Urbšio gatvėje. Aš tada su visom sirenom į ten ir apžiūrėjau automobilį. Lyg išorėje nieko, viskas gerai, reklama nenuplėšta. Žiaurus palengvėjimas“, – pasakos E. Gaidamavičius.

 

„Panevėžys toks ramus miestas, bet šokas buvo. Tai net neatsimenu pro kurią pusę ir kaip atvažiavau“, – pasakojo į Seimą kandidatuojantis E. Gaidamavičius.

 

Reportažą iš Panevėžio žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK.

 

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt