Naujienos

20170214_straleckaite (Mobile)

Ištekėjo dar viena gražuolė – Eglei Straleckaitei amžiną meilę prisiekė verslininkas Justinas Daugėla, o ceremonijos metu nuotaka buvo pasipuošusi specialiai jai siūta balta suknele.

 

„Aurelija Jurkšaitytė kūrė suknelę, ji čia kažkur yra, nieko nepageidavau, pasakiau, kad būtų gražu ir romantiška“, – 19 val. 30 min. laidoje pasakos E. Straleckaitė.

 

Pati dizainerė žurnalistams sakys, kad suknelė ypatinga tuo, kadangi atspindi Eglės charakterį: „Suknelė ypatinga tuo, kad ji parinkta pagal visą Eglutės charakterį… Išskirtinis ir labai romatiškas“.

 

E.Straleckaitės tėtis Vitalijus sako, kad atiduoti dukrą sunku, bet toks gyvenimas.

 

„Nenorėjau atiduoti dukros, bet reikia, toks gyvenimas. Graudu šiek tiek, dėl sūnaus man ramu, nes jis žinau gali už save pastovėti, bet dukra yra toks subtilus dalykas“, – sakys V. Straleckas.

 

Be to, Eglės tėtis – grasus bokso treneris, tad kaip bendrauti su vaikinais tikrai žino.

 

„Geras vaikinas, aš jam pasakiau sąlygas ir pasakiau, kad galvok, kad nejuokautų, nes…“, – kalbės V. Straleckas.

 

Eglės ir Justino mamos labai džiaugiasi už jų vaikus. Justino mama Edita žurnalistams sakys, kad Eglė jos sūnui – labai geras pasirinkimas.

 

„Nuostabus, šiltas ir be galo nuoširdus žmogus…. Puikus pasirinkimas…. Gero vėjo jiems“, – laidoje KK2 pasakos E. Daugelienė.

 

Visą reportažą apie Eglės Straleckaitės vestuves žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt