Naujienos

20170116_kersys (Mobile)

Zarasų rajone vyksta politinės kautynės – iš posto verčiamas administracijos direktorius Ramūnas Keršys, kurį visai neseniai purtė Specialiųjų tyrimų tarnyba už pasinaudojimą tarnybine padėtimi ir galimą savivaldybės lėšų pasisavinimą.

 

Pats politikas sako, kad iš posto jis yra šalinamas ne dėl to.

 

„Kaltas nesijaučiu, nes tie dalykai, kuriais mane kaltina, yra susiję su valdžios pasikeitimais“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės R. Keršys.

 

Administracijos direktorių apskundė Darbo partijos narys Rimvydas Podolskis, kuris teigia, kad atėjusi nauja valdžia visiškai nesirūpina Zarasais – tiek administracijos direktorius R. Keršys, tiek meras – korumpuoti.

 

„Keršys su Gusevu kai tik atėjo į valdžią, tai pradėjo viską imt, o ne tvarkyti Zarasus. Tik sau naudos“, – kalbės R. Podolskis.

 

Kalbama, kad R. Keršys remontuodavosi savo ir savo žmonos automobilį nemokamai, o pinigus už tai mokėdavo savivaldybė.

 

„Tai tikra tiesa, ten visą laiką remontuodavo mašinas Keršys, tiek savo, tiek žmonos. Kiek jis ten mokėdavo, aš negaliu pasakyti, bet pasirodo, kad sąskaitas apmokėdavo savivaldybė“, – apie Zarasų savivaldybės administracijos direktorių kalbės Darbo partijos narys.

 

Pats R. Keršys neneigia, kad automobilius remontuodavosi, tačiau priduria, kad tai buvo paprasti automobiliai: „Jos jau dabar gal net nebevažiuoja, jomis naudojasi mano šeimos nariai“.

 

Buvusi Zarasų rajono merė Daiva Kelečienė KK2 žurnalistams sakys netikinti, kad buvo sumaišytos sąskaitos, tačiau pridurs, kad tai ne tik administracijos direktoriaus kaltė: „Manau, kad čia ne tik jo kaltė… Mero, direktoriaus pavaduotojo ir kitų darbuotojų“.

 

Ramūnas Keršys STT pareigūnų buvo sekamas net dvejus metus.

 

„Nuo 2014 metų esu stebimas ir mano aplinka stebima, tai 2 metus truko stebėjimas ir galiu prisiimti kaltę dėl tam tikrų dalykų ir kad patekau į tokią situaciją. Reikia imtis skaidrumo ir viešumo“, – laidoje KK2 pripažins R. Keršys.

 

Visą reportažą iš Zarasų rajono savivaldybės žiūrėkite šiandien 19 val. 30 min. laidoje KK2, per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt