Naujienos

20160921_arturas_sidlauskas (Mobile)

Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė, kad į naują Seimą veržiasi daugiau kaip 1400 kandidatų, tarp jų – begalės įvairių žmonių – politikų, verslininkų, šokėjų, Rusijos mylėtojų ir net galimai su nusikalstamomis organizacijomis siejami asmenys. Vienas tokių – Artūras Šidlauskas, Šiauliuose geriau žinomas „Šidlo“ pravarde.

 

Vyras buvo kaltinamas pasikėsinimu nužudyti „Stalonę“, tai yra vieną iš Šiaulių grupuotės „Princpai“ narių, tačiau vėliau Šidlauskas dėl šio nusikaltimo buvo išteisintas.

 

KK2 žurnalistai nutarė pasidomėti, kas nepriklausomybės aušroje dėjosi Šiauliuose. Apie tai sutiko papasakoti mafijos tėvu vadinamas Vidas Antonovas.

 

„Jis ten savo laiku gal darė kažką, bet kas nedarė? Keliai visi buvo pradžioje tokie. Juk dalindavosi tą Lietuvą, ardė, kas turėjo pažintis, norėdavo ir privatizacijos didesnė gauti, juk jis faktiškai ypatingų nusikaltimų nepadarė, kad negalėtų kandidatuoti. Gal jis tik pasikėsino, tai pasikėsino ne vienas jis“, – sakė V. Antonovas.

 

Vidas prisimena, kad anksčiau Šiauliuose visą tvarką prižiūrėjo „Princų“ grupuotė.

 

„Tais laikais aš skaitau, kad rimti buvo ir tada buvo toks laikotarpis, kad be jų net negalėjo egzistuoti chuliganizmas, Šiaulius tvarkydavo“, – pasakojo V. Antonovas.

 

V.Antonovas prisimena, kad Šiauliuose nuolatos vykdavo nuolatinės „rasborkės“ tarp nusikaltėlių. Visi norėjo susidoroti su „princais“ ir jų vadu Vladu Baranausku, tačiau Vidas visada būdavo prieš tokias kovas.

 

„Sakydavo: „Važiuokim ir nuversim, užpulsim ir nuversim princus“. Ten jų buvo kokių 50 ir visi ginkluoti. Ir pasako taip, sako tu mafijos tėvas, tu pasakyk žodį ir jeigu einam, tai einam. Ir vienintelis mano žodis, aš pasakiau – ne, neikit, čia bus susišaudymas ir t.t.“, – tuos laikus prisimena V. Antonovas.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt