Naujienos

20170123_henrikas (Mobile)

Laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos atliekantis Henrikas Daktaras išskirtiniame interviu KK2 žurnalistams pasakos, kad jis gerai pažinojo visai neseniai nužudytą Remigijų Morkevičių bei teigs, kad Remigijus tikrai negalėjo būti įsivėlęs į gaujų karus.

 

„Kaip Briusly davė malkų japonams, sensacija buvo. Kažkoks atvažiavo lietuvis, visus japonus primušė. Sensacija, sprogstama jėga buvo, per 100 metų vienas toks gimsta. Kaip pas mus Sabonis, tai Briusly Remyga, tokio antro jau nebus. Čia pagarba Lietuvai, čia jis Lietuvą garsino, čia kaip tik reikia gerbti tokį žmogų“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės H. Daktaras.

 

„Aš Remygą pažinojau, tai man jis buvo garbingas, sąžinigas, doras, save jis gerbė ir jį gerbė. Aš tai esu labai geros nuomonės, man tai jis net panašus į Alaną Deloną jauną. Toks juodukas, mėlynakis, gražus, simpatiškas“, – kalbės H. Daktaras.

 

Henytė įsitikinęs, kad Remigijus buvo nužudytas tikrai ne dėl pinigų.

 

„Ten tikrai jis negalėjo nei apgauti, kaip ten kalba dėl pinigų, dėl skolų. Dėl skolų niekas nenumušinėja, kaip tik jei man skolingas, aš jam duodu paspirtį atiduoti, aš kažkokį biznį, kad atsiimti pinigus. Tai nežudo už tai“, – kalbės H. Daktaras.

 

Henrikas net patikrino informaciją, ar Remigijus galėjo priklausyti „Kamuolinių“ gaujai.

 

„Jis nebuvo nei daktarinis, nei agurkinis, nei kamuolinis, jis draugavo su visais. Jis ateidavo… Kas jį pamato, pakviečia, sako sveikas Remyga, jis su visais bendravo, bet jis nebuvo, visi jį pažinojo, gerbė. Jis buvo nepriklausomas, jis buvo pats sau šeimininkas“, – sakys H. Daktaras.

 

R.Morkevičių gerbė visi Kauno nusikalstamo pasaulio atstovai, mat Remigijus – geležinės valios žmogus.

 

„Jis visus gerbė ir jį visi gerbė, toks buvo bachūras nepriklausomas. Jam negalėjai sakyti – daryk kažką tai. Gal nauja karta pasikvietė ten, „davai padaryk ar ką“, gal jis sukonfliktavo, nes jis nemėgsta, kad kažkas jam vadovautų, reguliuotų“, – sakys H. Daktaras.

 

Henytė pripažins, kad kiekvienai gaujai būtų garbė turi tokį žmogų kaip Remigijus.

 

„Iš vienos pusės grupuotei garbė, jeigu būtų Remyga, su juo važiuoti į restoranus, į kokius susitikimus, toks žmogus man jau garbė, jo gaujai tai būtų garbė. Bet Remyga ne, jeigu ateina pas mane į gaują, jisai gaunasi mano gaujoje. Jis čempionas, jeigu jis vienas būna, jis visur čempionas, tai jis to dalyko nepasirašys“, – kalbės H. Daktaras.

 

Visą interviu su Henriku Daktaru žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt