Naujienos

20160913_yrakaipyra_sandra (Mobile)

Antradienio pavakarę laidoje „Yra, kaip yra“ dar viena istorija iš Lietuvos provincijos – 25 metų pritrenkiančio grožio mergina Sandra kartu su stikliuką pakelti nevengiančiu Mindaugu susilaukė dviejų vaikų, tačiau abi atžalos atimti ir auga vaikų namuose. Į laidą šeima atvyks tik vieno – norėdama atgauti vaikus bei visiems įrodyti, kad gali rūpintis savo atžalomis.

 

Daugelis Mindaugą ir Sandrą vadina beviltiškais žmonėmis, patys sugyventiniai pripažįsta, kad gyvenime klysta, o ir santykiai tarp jų nėra idealūs. Mindaugas pasakos, kad Sandra ne kartą su kitais vyrais valkiojosi po miškus, o jis geria, nes negali pamiršti Sandros išdavysčių bei sakys, kad jeigu moteris jį paliks, jis atims sau gyvybę.

 

Faktą apie Sandros palaidą gyvenimą patvirtino ir socialinė darbuotoja, kuri pasakos, kad mergina nevengdavo „prie kelio pastovėti“. Socialinė darbuotoja pasakos, kad Mindaugas prieš Sandrą naudojo psichologinį smurtą, todėl Sandra atsidūrė krizių centre, bet ten jai nepatiko, o ir susirado draugę, su kuria netikėtai pakliuvo į vieną vyrų kompaniją, kurie merginas turėjo išvežti į užsienį dirbti prostitutėmis. Socialinė darbuotoja prisimins, kad vyrai buvo net pasus iš merginų atėmę.

 

Sandra užaugo vaikų namuose, kur atsidūrė būdama vos 12. Su Mindaugu mergina susipažino važiuojant autobusu, o pirmąjį vaiką pagimdė būdama vos 18.

 

Sandra ir Mindaugas dabar gyvena drauge padalintame name – vienoje pusėje jie, kitoje – Sandros motina. Namuose nėra nei tualeto, nei dušo, šeima sakys, kad vasarą maudosi ežere, arba atsineša vandens iš šulinio esančio už kelių namų.

 

Šiandien Sandra trokšta tik vieno – susigražinti vaikus, tačiau šiuo metu neturi nieko jokio darbo ir pajamų, kad būtų galimybė juos išlaikyti. Mergina pasakos, kad užsidirba rinkdama grybus ir uogas, kad galėtų susitaupyti bent autobuso bilietui kelionei aplankyti savo mažuosius.

 

Mindaugas laidoje pasakos, kad niekur oficialiai nedirba, nes turi didelių įsiskolinimų antstoliams, kurie nuo atlyginimo nuskaičiuoja 70 proc. uždarbio. Tačiau darbo neturėjimas nėra vienintele šeimos problema. Sandra ir Mindaugas pripažįsta, kad turi problemų su alkoholiu, ir nors ne kiekvieną dieną, bet gana dažnai išgeria. Tiek Sandra, tiek Mindaugas laidoje kalbės, kad vardan vaikų nori užsikoduoti ir pamiršti alkoholį.

 

Kartu su Sandra ir Mindaugu viename name gyvenanti Sandros motina Jadvyga dėl visų jaunos šeimos problemų kaltina vyrą. Anot jos, vaikai buvo atimti dėl to, nes Mindaugas daug gerdavo bei sakys, kad ji tokio žento niekada nenorėjusi. Jadvyda atvira – vyras baigęs vos 9 klases ir yra tik šiltnamį pastatęs. Be to, Jadvyga atskleis, kad kartą Mindaugas buvo įsilaužęs į jos namo pusę ir pavogęs 15 eurų, kad galėtų nusipirkti išgerti.

 

Po laidos filmavimo Sandra ir Mindaugas nusprendė nuvykti į priklausomybių centrą, kur jų jau laukė specialistai ir turėjo juos „užkoduoti“, tačiau centre pasirodė tik Sandra, Mindaugas apsisprendė, kad alkoholis jam gyvenime yra svarbiau…

 

Visą Sandros ir Mindaugo istoriją žiūrėkite šiandien laidoje „Yra, kaip yra“ 17 val. 25 min. per LNK.

  • UAB BETABU ir KO
  • T +370 5 2162236
  • F +370 5 2162236
  • info@betabu.lt
  • www.betabu.lt